Митрополит Варсонофій передав гуманітарну допомогу жителям Київщини

18.05.2022

14 травня 2022 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій особисто передав гуманітарну допомогу жителям с. Озера, Бородянського району, Київської області.

Більшість регіонів України охопила гуманітарна катастрофа. Особливо це відчувається в тих місцях, де пройшла хвиля війни. Так в Бородянському районі, де війна торкнулась його жителів та безпосередньо місцевого храму, було роздано гуманітарний вантаж, який зібрали за допомогою Міжнародного благодійного “Українсько-німецького гуманітарного фонду”.
https://www.facebook.com/UGIIF/

Вантаж було роздано парафіянам та жителям села на території Архангело-Михайлівського храму. Митрополит Варсонофій разом з настоятелем храму протоієреєм Михаїлом Файкуном передали людям засоби гігієни, одяг та продукти харчування.

Наостанок архієрей відвідав будинок отця Михаїла, який він вимушений був покинути в перші дні війни та у який в цей період увірвалися і проживали окупанти.

Висловлюємо щиру подяку Міжнародному благодійному “Українсько-німецькому гуманітарному фонду” та його керівнику Шамраю Артему Віталійовичу за надану допомогу!

Боже, бережи Україну!

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Відбулися збори благочинних Вінницької єпархії

11 серпня 2022 року, під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, в Іоанно-Богословському Лемешівському чоловічому монастирі відбулись збори благочинних Вінницької єпархії. В засіданні взяли участь секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), ігумен Лемешівського чоловічого монастиря – архім. Марк (Барановський) та економ єпархіального управління архім. Єнох (Торак). Благочинні розповіли архіпастирю про стан церковного життя та загальну ситуацію […]

12.08.2022

У Епіфанія не має канонічної хіротонії, він мирянин – Предстоятель Польської Церкви

Єпифаній Думенко не має канонічної хіротоні, оскільки лідера українських розкольників не міг висвятити позбавлений архієрейського сану Філарет. Про це Блаженніший Митрополит Варшавський і всієї Польщі Савва заявив в інтерв’ю виданню Polityka, опублікованому 9 серпня 2022 року, повідомляє spzh.news. «Філарет був позбавлений висвячення і не має права дарувати його іншим. Ми маємо на увазі неканонічність висвячення Єпифанія, глави […]

12.08.2022

Митрополит Варсонофій звершив літургію в день Різдва святителя Миколая у Лемешівському монастирі

11 серпня 2022 року, в день Різдва святителя Миколая Чудотворця, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію на честь престольного свята в Іоанно-Богословському Лемешівському чоловічому монастирі. Його Високопреосвященству співслужив архієпископ Городницький Олександр. Також за богослужінням молились: ігумен монастиря – архімандрит Марк (Барановський), секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), духівник та завідуючий заочним сектором КДАіС – […]

11.08.2022