Оголошується збір допомоги для біженців, які знайшли притулок у Святогірській лаврі

28.12.2021

З благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, єпархіальний відділ Благодійності розпочав збір гуманітарної допомоги для біженців, які знайшли свій притулок Святогірській лаврі. 

З перших днів війни Успенська лавра приймає тисячі біженців – це люди, які втратили дах над головою, немічні, похилого віку та мами з дітками. Зараз число біженців становить 300 чоловік і рівно стільки ж насельників лаври та скитів.

Через війну на Сході України кількість паломників скоротилася майже на 100%, що послужило відсутністю фінансової підтримки. Всі біженці перебували і перебувають в теплі, вони нагодовані, взуті та одягнені. А головне – під покровом Пресвятої Богородиці. Цим самим митрополит Арсеній показав живий приклад Христової любові.

Давайте всі разом допоможемо одному із угідь Богородиці – нашій улюбленій Святогірській лаврі, владиці Арсенію і братії утримувати біженців.

Що можна передати: овочі, фрукти, цукор, сіль, борошно, зерно, олію, консервацію в склі, засоби гігієни та побутову хімію.

Продукти приймають храми м. Вінниці: Хрестовоздвиженський (Вишенька); св. Луки Кримського (біля онко лікарні); вмч. Пантелеімона (Тяжилів). Храми відкриті щодня, говорити – допомога на лавру.

Потрібна фінансова підтримка для оплати транспортних витрат.

ЗАПЛАНОВАНА ДАТА ВІДПРАВЛЕННЯ гум. допомоги: 10-11 січня 2022 року.

КАРТА ПРИВАТБАНК:

4149 4993 8107 7278

Толчев Георгій   

тел.: (096) 57 90 007  – керівник відділу Благодійності диякон Героій Толчев.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

В каплиці на могилі архієпископа Симона (Івановського) звершено Божественну літургію

23 травня 2022 року, в день пам’яті Апостола Симона Зилота, Небесного покровителя владики Симона, з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, в каплиці на могилі архієпископа Симона (Івановського), що знаходиться на центральному міському кладовищі, звершено Божественну літургію. Богослужіння очолив завідуючий канцелярією Вінницької єпархії, протоієрей Володимир Пучков, якому співслужили клірики єпархії та гості у священному сані. […]

23.05.2022

Цей злочин має отримати однозначну оцінку суспільства – народний депутат про обливання священика зеленкою у Стрию

«Якщо вся наша країна справді підтримує курс на ЄС так, як демонструють опитування, цей злочин має отримати однозначну оцінку суспільства», — написав 23 травня 2022  року у себе в телеграм-каналі народний депутат від партії «Слуга народу» Максим Бужанський, коментуючи інцидент з обливанням зеленкою протоієрея Володимира Мандзюка у Стрию Львівської області. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. Депутат […]

23.05.2022

У м. Стрий священика Львівської єпархії УПЦ облили зеленкою під час Літургії

22 травня 2022 року у Воскресенському храмі Стрия Львівської області настоятелю протоієрею Володимиру Мандзюку вилили зеленку на обличчя прямо під час Божественної літургії. Про інцидент повідомила у Фейсбук донька священика Богдана Мандзюк, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. “Люди добрі! Це крик душі! Що робиться в нашій країні. Це мій батько отець Володимир, священник УПЦ у м. Стрий. Сьогодні під час церковного […]

22.05.2022