Відбулося засідання спільноти православних медиків Вінницької єпархії

10.12.2021

09 грудня 2021 року, з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, після тривалої перерви, відбулося засідання спільноти православних медиків Вінницької єпархії.

Завідувачем кафедри інфекційних хвороб професором Мороз Л.В. було підготовлено доповідь на тему лікування та профілактики COVID 19.
Змістовно та глибоко розкривались питання амбулаторного лікування хворих, наявність нових методів і можливих помилок лікарів. Особлива увага приділялася групам ризику, попередженню важкого перебігу і ускладнень. Було зазначено, що під час спалаху COVID-19, для профілактики захворювання необхідно дотримуватися санітарно-епідеміологічних заходів (соціальна дистанція та засоби захисту).

Також розглядалось питання вакцинації, яке зараз викликає суперечки в сфері науки та медицини. Після завершення доповіді та відходу лектора почалося обговорення, в ході якого, засідання прийшло до спільної думки про неприпустимість примусової вакцинації, розділення людей за цією ознакою, утиску їх прав та свобод.

З медичної точки зору, дуже важливими були дані, що особи, які раніше перенесли короновірусну інфекцію, другий раз хворіють без важкого перебігу, тому їх вакцинація є досить спірним питанням. Також відзначали небезпеку появи ускладнень у випадку вакцинації протягом короткого періоду після одужання (близько 6 міс). Тому дуже важливим є якісне обстеження, вдумливий лікарський підхід – індивідуальний для кожного пацієнта. Щодо вакцинації категорій дітей та вагітних, через відсутність даних про наслідки, це є вкрай небезпечно, а експеременти над цими групами населення є неприпустимими. На превеликий жаль, питання щеплення від COVID 19, з медичного набуває політичного та фінансового характеру, що є невиправною помилкою.

З духовної точки зору ми, як православні християни, не можемо прийняти правильним рішення позбавлення невакцинованих можливості працювати, пересуватися та купувати, тому що це ознака наближення апокаліптичного пророцтва: “І що нікому не можливо буде ні купляти, ні продавати, окрім тих, хто має це начертання..” (Откр. гл. 13).

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

В каплиці на могилі архієпископа Симона (Івановського) звершено Божественну літургію

23 травня 2022 року, в день пам’яті Апостола Симона Зилота, Небесного покровителя владики Симона, з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, в каплиці на могилі архієпископа Симона (Івановського), що знаходиться на центральному міському кладовищі, звершено Божественну літургію. Богослужіння очолив завідуючий канцелярією Вінницької єпархії, протоієрей Володимир Пучков, якому співслужили клірики єпархії та гості у священному сані. […]

23.05.2022

Цей злочин має отримати однозначну оцінку суспільства – народний депутат про обливання священика зеленкою у Стрию

«Якщо вся наша країна справді підтримує курс на ЄС так, як демонструють опитування, цей злочин має отримати однозначну оцінку суспільства», — написав 23 травня 2022  року у себе в телеграм-каналі народний депутат від партії «Слуга народу» Максим Бужанський, коментуючи інцидент з обливанням зеленкою протоієрея Володимира Мандзюка у Стрию Львівської області. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. Депутат […]

23.05.2022

У м. Стрий священика Львівської єпархії УПЦ облили зеленкою під час Літургії

22 травня 2022 року у Воскресенському храмі Стрия Львівської області настоятелю протоієрею Володимиру Мандзюку вилили зеленку на обличчя прямо під час Божественної літургії. Про інцидент повідомила у Фейсбук донька священика Богдана Мандзюк, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. “Люди добрі! Це крик душі! Що робиться в нашій країні. Це мій батько отець Володимир, священник УПЦ у м. Стрий. Сьогодні під час церковного […]

22.05.2022