Вихованці Київської Духовної Семінарії відвідали Браїлівський монастир під час свого паломництва до святинь центральної та західної України

13.10.2021

З благословіння ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, з 8 по 11 жовтня 2021 року, вихованці 2-го класу семінарії відвідали святині центральної і західної України.
Паломників супроводжував викладач семінарії, класний керівник ієромонах Афанасій (Стрельцов).

Паломники відвідали святині Житомирщини, зокерма Спасо-Преображенський кафедральний собор, де вклонились мощам новопрославлених святих. На Рівненщині студенти побували в Корецькому Свято-Троїцькому жіночому монастирі.

Цього ж дня паломники прибули до Свято-Успенської Почаївської Лаври, де молились за Всенічним бдінням в Успенському соборі обителі, та вклонилися місцевим святиням і мощам святих преподобних Іова та Амфілохія Почаївських, а також до чудотворного Почаївського образу Божої Матері.

Після Божественної літургії в Почаївській Лаврі, вихованці направились до Бувини, де відвідали Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича – історичну резиденцію Буковинських митрополитів, Свято-Духівський кафедральний собор та Банченський Свято-Вознесенський монастир.
Також група направилась до Боянського жіночого монастиря на честь «Боянської ікони Божої Матері», де вихованці мали можливість вклонитись головній святині обителі.

11 жовтня вихованці семінарії відвідали одну з великих святинь Вінницької єпархії, Браїлівський Свято-Троїцький жіночий монастир.
Прибувши в обитель паломники мали можливість вклонитись головній святині монастиря – Браїлово-Почаївському образу Божої Матері, шанування якого відбувалось попередньо 10 жовтня.

Сестри обителі провели для паломників екскурсію, а також пригостили монастирською трапезою. Після цього вихованці відвідали чернече кладовище, іконну лавку і частувалися яблуками та іншими фруктами у монастирському саду.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архієрей очолив святкове богослужіння у храмі Вознесіння Господнього с. Широка Гребля

26 жовтня 2021 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій очолив святкове богослужіння у храмі Вознесіння Господнього с. Широка Гребля, на честь 65-ліття благочинного Хмільницького округу, протоієрея Михаїла Шикируна. Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії архім. Аркадій, благочинні Вінницької єпархії, ігумен Лемешівського чоловічого монастиря та духовенство Хмільницького благочиння. Дияконський чин очолив архідиякон Миколай Кравець. За літургією співав […]

26.10.2021

Архієрей звершив літургію у Неділю 18-у по П‘ятидесятниці

24 жовтня 2021 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Андріє-Володимирському храмі Києва. Архієрею співслужили благочинний прот. Павел Білий та клірики храму. Після богослужіння, за заслуги перед Церквою у справі іконопису, владика вручив Сергію Ільчишину медаль святих Антонія і Феодосія Печерських. Також в цей день архієрей звершив заупокійну літію за новопреставленою співробітницею […]

24.10.2021

Проповідь у Неділю 18-ту після П’ятидесятниці. Тлумачення Євангелія

Проповідь ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра у Неділю 18-ту після П’ятидесятниці. За матеріалами сайту КДАіС. 11 Після цього Іісус пішов до міста, що зветься Наїн; і з Ним йшло багато учнів Його і безліч народу. 12 Коли ж Він підійшов до воріт міста, якраз виносили померлого, єдиного сина у матері, а […]

23.10.2021