Вихованці Київської Духовної Семінарії відвідали Браїлівський монастир під час свого паломництва до святинь центральної та західної України

13.10.2021

З благословіння ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, з 8 по 11 жовтня 2021 року, вихованці 2-го класу семінарії відвідали святині центральної і західної України.
Паломників супроводжував викладач семінарії, класний керівник ієромонах Афанасій (Стрельцов).

Паломники відвідали святині Житомирщини, зокерма Спасо-Преображенський кафедральний собор, де вклонились мощам новопрославлених святих. На Рівненщині студенти побували в Корецькому Свято-Троїцькому жіночому монастирі.

Цього ж дня паломники прибули до Свято-Успенської Почаївської Лаври, де молились за Всенічним бдінням в Успенському соборі обителі, та вклонилися місцевим святиням і мощам святих преподобних Іова та Амфілохія Почаївських, а також до чудотворного Почаївського образу Божої Матері.

Після Божественної літургії в Почаївській Лаврі, вихованці направились до Бувини, де відвідали Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича – історичну резиденцію Буковинських митрополитів, Свято-Духівський кафедральний собор та Банченський Свято-Вознесенський монастир.
Також група направилась до Боянського жіночого монастиря на честь «Боянської ікони Божої Матері», де вихованці мали можливість вклонитись головній святині обителі.

11 жовтня вихованці семінарії відвідали одну з великих святинь Вінницької єпархії, Браїлівський Свято-Троїцький жіночий монастир.
Прибувши в обитель паломники мали можливість вклонитись головній святині монастиря – Браїлово-Почаївському образу Божої Матері, шанування якого відбувалось попередньо 10 жовтня.

Сестри обителі провели для паломників екскурсію, а також пригостили монастирською трапезою. Після цього вихованці відвідали чернече кладовище, іконну лавку і частувалися яблуками та іншими фруктами у монастирському саду.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

В каплиці на могилі архієпископа Симона (Івановського) звершено Божественну літургію

23 травня 2022 року, в день пам’яті Апостола Симона Зилота, Небесного покровителя владики Симона, з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, в каплиці на могилі архієпископа Симона (Івановського), що знаходиться на центральному міському кладовищі, звершено Божественну літургію. Богослужіння очолив завідуючий канцелярією Вінницької єпархії, протоієрей Володимир Пучков, якому співслужили клірики єпархії та гості у священному сані. […]

23.05.2022

Цей злочин має отримати однозначну оцінку суспільства – народний депутат про обливання священика зеленкою у Стрию

«Якщо вся наша країна справді підтримує курс на ЄС так, як демонструють опитування, цей злочин має отримати однозначну оцінку суспільства», — написав 23 травня 2022  року у себе в телеграм-каналі народний депутат від партії «Слуга народу» Максим Бужанський, коментуючи інцидент з обливанням зеленкою протоієрея Володимира Мандзюка у Стрию Львівської області. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. Депутат […]

23.05.2022

У м. Стрий священика Львівської єпархії УПЦ облили зеленкою під час Літургії

22 травня 2022 року у Воскресенському храмі Стрия Львівської області настоятелю протоієрею Володимиру Мандзюку вилили зеленку на обличчя прямо під час Божественної літургії. Про інцидент повідомила у Фейсбук донька священика Богдана Мандзюк, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. “Люди добрі! Це крик душі! Що робиться в нашій країні. Це мій батько отець Володимир, священник УПЦ у м. Стрий. Сьогодні під час церковного […]

22.05.2022