Престольне свято Іоанно-Богословської парафії в с. Бохоники, де розкольники захопили храм УПЦ

12.10.2021

9 жовтня 2021 року, в день пам’яті апостола і євангеліста Іоанна Богослова, парафіяни одноіменного храму в с. Бохоники відзначили престольне свято.

Божественну літургію очолив протоієрей Сергій Виговський, якому співслужили: настоятель храму прот. Артемій Міщенко разом з священниками Вінницького районного округу та гостями у священному сані.

Богослужіння відбулось в облаштованому приміщенні, де громада УПЦ молиться з 2019 року у зв’язку з тим, що їх рідний храм був захоплений представниками ПЦУ.

Слід зауважити, що під час богослужіння до Таїнства Святої Євхаристії приступили майже усі віряни, які молились у храмі цього дня, серед яких було багато молоді та діточок.

Після Літургії з вітаннями виступили вихованці недільної школи. Діти розповіли вірші в яких було сказано про труди апостола любові – Іоанна Богослова, за що настоятель храму о. Артемій роздав їм солодкі подарунки.

Дорогі брати і сестри, просимо Вас підтримати громаду Української Православної Церкви в с. Бохоники!

Приміщення, де моляться віряни потребує капітального ремонту. Просимо усіх не байдужих про допомогу.
Щиро Вам вдячні!

4149 4390 4701 5478

Міщенко Артемій Олександрович

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архієрей очолив святкове богослужіння у храмі Вознесіння Господнього с. Широка Гребля

26 жовтня 2021 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій очолив святкове богослужіння у храмі Вознесіння Господнього с. Широка Гребля, на честь 65-ліття благочинного Хмільницького округу, протоієрея Михаїла Шикируна. Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії архім. Аркадій, благочинні Вінницької єпархії, ігумен Лемешівського чоловічого монастиря та духовенство Хмільницького благочиння. Дияконський чин очолив архідиякон Миколай Кравець. За літургією співав […]

26.10.2021

Архієрей звершив літургію у Неділю 18-у по П‘ятидесятниці

24 жовтня 2021 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Андріє-Володимирському храмі Києва. Архієрею співслужили благочинний прот. Павел Білий та клірики храму. Після богослужіння, за заслуги перед Церквою у справі іконопису, владика вручив Сергію Ільчишину медаль святих Антонія і Феодосія Печерських. Також в цей день архієрей звершив заупокійну літію за новопреставленою співробітницею […]

24.10.2021

Проповідь у Неділю 18-ту після П’ятидесятниці. Тлумачення Євангелія

Проповідь ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра у Неділю 18-ту після П’ятидесятниці. За матеріалами сайту КДАіС. 11 Після цього Іісус пішов до міста, що зветься Наїн; і з Ним йшло багато учнів Його і безліч народу. 12 Коли ж Він підійшов до воріт міста, якраз виносили померлого, єдиного сина у матері, а […]

23.10.2021