Керівник молодіжного відділу взяв участь у ХХІ Всеукраїнській конференції голів і представників єпархіальних відділів по роботі з молоддю

12.10.2021

З 4 по 8 жовтня, з благословіння Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія пройшла ХХІ Всеукраїнська конференція керівників та представників епархіальних відділів у справах молоді в селищі Лазурне на Херсонщині.

Організатором цієї конференції став Синодальний відділ у справах молоді при Священному синоді Української Православної Церкви.

З благословіння Високопреосвященнішого Варсонофія митрополита Вінницького і Барського в роботі конференції взяв участь керівник молодіжного відділу Вінницької єпархії протоієрей Миколай Дуднік.

4 жовтня, понеділок, відбувся молебінь перед відкриттям конференції, який очолив Високопреосвященніший Іона, архієпископ Обухівський, голова Синодального відділу у справах молоді.

До роботи конференції долучились керівники вінницького осередку “Православні скаути України” протоієрей Сергій та матушка Ксенія Наваліхіни.

5 жовтня, другий ден роботи конференції розпочався з доповіді: “Бумери, зумери, міленіали, або чим відрізняються від покоління Z, покоління Y і покоління Х” – тема редактора журналу Отрок.ua Юлії Комінко.
Протоієрей Володимир Тукало, отець Андрій Клюшев, отець Сергій та матушка Ксенія Наваліхіни  і інші участники руху православних скаутів України розповіли про скаутінг і принципи работи дитячих таборів.

На конференції відбулась презентація Міжнародного антинаркотичного проекту “Живи”. Про досвід роботи, антинаркотисний рух, православні реабілітаційні центри України и принципи работи з залежними розповів керівник проекту Сергій Жидких і координатор центру Дмитро Криворучко.
Протоієрей Іоанн Тронько розповів про поєднання служіння священника і світської роботи.

Третій та четвертий дні роботи Всеукраїнської конференції були присвячені вивченню управлінських процесів. Учасники форуму вчилися застосовувати наукові методи в тих сферах, де раніше багато що вони вирішували спонтанно і хаотично.

В якості домашнього завдання учасники конференції повинні будуть створити організаційні схеми роботи своїх молодіжних організацій або приходів і реалізувати їх на практиці. За майстерність в проведенні управлінського семінару грамотою відділу у справах молоді при Священному Синоді УПЦ був нагороджений відділ у справах молоді Одеської єпархії.

В п’ятницю, 8-го жовтня завершився форум Божественною літургією у Свято-Олексіївському храмі с. Лазурне, яку очолив голова Синодального молодіжного відділу УПЦ, вікарій Київської Митрополії архієпископ Обухівський Іона у співслужінні учасників конференції в священному сані.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архієрей очолив святкове богослужіння у храмі Вознесіння Господнього с. Широка Гребля

26 жовтня 2021 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій очолив святкове богослужіння у храмі Вознесіння Господнього с. Широка Гребля, на честь 65-ліття благочинного Хмільницького округу, протоієрея Михаїла Шикируна. Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії архім. Аркадій, благочинні Вінницької єпархії, ігумен Лемешівського чоловічого монастиря та духовенство Хмільницького благочиння. Дияконський чин очолив архідиякон Миколай Кравець. За літургією співав […]

26.10.2021

Архієрей звершив літургію у Неділю 18-у по П‘ятидесятниці

24 жовтня 2021 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Андріє-Володимирському храмі Києва. Архієрею співслужили благочинний прот. Павел Білий та клірики храму. Після богослужіння, за заслуги перед Церквою у справі іконопису, владика вручив Сергію Ільчишину медаль святих Антонія і Феодосія Печерських. Також в цей день архієрей звершив заупокійну літію за новопреставленою співробітницею […]

24.10.2021

Проповідь у Неділю 18-ту після П’ятидесятниці. Тлумачення Євангелія

Проповідь ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра у Неділю 18-ту після П’ятидесятниці. За матеріалами сайту КДАіС. 11 Після цього Іісус пішов до міста, що зветься Наїн; і з Ним йшло багато учнів Його і безліч народу. 12 Коли ж Він підійшов до воріт міста, якраз виносили померлого, єдиного сина у матері, а […]

23.10.2021