АНОНС. У Вінниці відбудеться форум “Церква, відкрита для суспільства”

12.10.2021

З благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, 16 жовтня 2021 року о 10:00, в приміщенні недільної школи “Лукошко” при храмі свт. Луки Кримського м. Вінниці (вул. Хмельницьке шосе 90 А), відбудеться форум «Церква, відкрита для суспільства».

Захід проводиться Українською Православною Церквою з ініціативи та участі Всеукраїнського Союзу Православних жінок. 

У Форумі візьмуть участь духовенство, представники влади, органів місцевого самоврядування, громадські організації, православні релігійні громади, гості з інших регіонів країни.

Захід відбудеться у формі дружнього діалогу між Церквою, владою та громадськістю, щодо плідної співпраці у різних сферах життєдіяльності: медицині, освіті, соціальній сфері, культурі, зокрема: 

Церква сьогодні – реалії та перспективи;
Філософія дитинства. Формування особистості і морального суспільства;
«Вагітність у долонях» – супровід та підтримка жінок під час вагітності;
Робота з молоддю;
Капеланство – реалії та перспективи;
Аспекти охорони здоров’я під час пандемії;
Активізація роботи священства з громадськістю на місцях;
Обмін досвідом роботи воскресних шкіл, та інші не менш важливі питання.

Проведення форуму необхідне для обміну досвідом, кращими практиками, а також для представлення та обговорення нових цікавих проектів, стосовно дітей, молоді, сім’ї.

Тільки спільними зусиллями та відкритому діалогу між церквою і спільнотою ми зможемо зберегти та примножити цінності, що притаманні нашій Православній Вірі, традиції нашої православної держави, зміцнити нашу Церкву та допомогти віруючим ствердитись у правильності обраного шляху, іншим знайти  в собі Віру та прийти до церкви.

Сьогодні церква – поза політикою і її діяльність є основою для відродження та збереження духовності, моральності в нашій країні.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: 098 594 71 55 прот. Георгій Холодюк

Запрошуємо взяти участь у форумі!

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архієрей очолив святкове богослужіння у храмі Вознесіння Господнього с. Широка Гребля

26 жовтня 2021 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій очолив святкове богослужіння у храмі Вознесіння Господнього с. Широка Гребля, на честь 65-ліття благочинного Хмільницького округу, протоієрея Михаїла Шикируна. Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії архім. Аркадій, благочинні Вінницької єпархії, ігумен Лемешівського чоловічого монастиря та духовенство Хмільницького благочиння. Дияконський чин очолив архідиякон Миколай Кравець. За літургією співав […]

26.10.2021

Архієрей звершив літургію у Неділю 18-у по П‘ятидесятниці

24 жовтня 2021 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Андріє-Володимирському храмі Києва. Архієрею співслужили благочинний прот. Павел Білий та клірики храму. Після богослужіння, за заслуги перед Церквою у справі іконопису, владика вручив Сергію Ільчишину медаль святих Антонія і Феодосія Печерських. Також в цей день архієрей звершив заупокійну літію за новопреставленою співробітницею […]

24.10.2021

Проповідь у Неділю 18-ту після П’ятидесятниці. Тлумачення Євангелія

Проповідь ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра у Неділю 18-ту після П’ятидесятниці. За матеріалами сайту КДАіС. 11 Після цього Іісус пішов до міста, що зветься Наїн; і з Ним йшло багато учнів Його і безліч народу. 12 Коли ж Він підійшов до воріт міста, якраз виносили померлого, єдиного сина у матері, а […]

23.10.2021