АНОНС. У Вінниці відбудеться форум “Церква, відкрита для суспільства”

12.10.2021

З благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, 16 жовтня 2021 року о 10:00, в приміщенні недільної школи “Лукошко” при храмі свт. Луки Кримського м. Вінниці (вул. Хмельницьке шосе 90 А), відбудеться форум «Церква, відкрита для суспільства».

Захід проводиться Українською Православною Церквою з ініціативи та участі Всеукраїнського Союзу Православних жінок. 

У Форумі візьмуть участь духовенство, представники влади, органів місцевого самоврядування, громадські організації, православні релігійні громади, гості з інших регіонів країни.

Захід відбудеться у формі дружнього діалогу між Церквою, владою та громадськістю, щодо плідної співпраці у різних сферах життєдіяльності: медицині, освіті, соціальній сфері, культурі, зокрема: 

Церква сьогодні – реалії та перспективи;
Філософія дитинства. Формування особистості і морального суспільства;
«Вагітність у долонях» – супровід та підтримка жінок під час вагітності;
Робота з молоддю;
Капеланство – реалії та перспективи;
Аспекти охорони здоров’я під час пандемії;
Активізація роботи священства з громадськістю на місцях;
Обмін досвідом роботи воскресних шкіл, та інші не менш важливі питання.

Проведення форуму необхідне для обміну досвідом, кращими практиками, а також для представлення та обговорення нових цікавих проектів, стосовно дітей, молоді, сім’ї.

Тільки спільними зусиллями та відкритому діалогу між церквою і спільнотою ми зможемо зберегти та примножити цінності, що притаманні нашій Православній Вірі, традиції нашої православної держави, зміцнити нашу Церкву та допомогти віруючим ствердитись у правильності обраного шляху, іншим знайти  в собі Віру та прийти до церкви.

Сьогодні церква – поза політикою і її діяльність є основою для відродження та збереження духовності, моральності в нашій країні.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: 098 594 71 55 прот. Георгій Холодюк

Запрошуємо взяти участь у форумі!

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Відбулися збори благочинних Вінницької єпархії

11 серпня 2022 року, під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, в Іоанно-Богословському Лемешівському чоловічому монастирі відбулись збори благочинних Вінницької єпархії. В засіданні взяли участь секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), ігумен Лемешівського чоловічого монастиря – архім. Марк (Барановський) та економ єпархіального управління архім. Єнох (Торак). Благочинні розповіли архіпастирю про стан церковного життя та загальну ситуацію […]

12.08.2022

У Епіфанія не має канонічної хіротонії, він мирянин – Предстоятель Польської Церкви

Єпифаній Думенко не має канонічної хіротоні, оскільки лідера українських розкольників не міг висвятити позбавлений архієрейського сану Філарет. Про це Блаженніший Митрополит Варшавський і всієї Польщі Савва заявив в інтерв’ю виданню Polityka, опублікованому 9 серпня 2022 року, повідомляє spzh.news. «Філарет був позбавлений висвячення і не має права дарувати його іншим. Ми маємо на увазі неканонічність висвячення Єпифанія, глави […]

12.08.2022

Митрополит Варсонофій звершив літургію в день Різдва святителя Миколая у Лемешівському монастирі

11 серпня 2022 року, в день Різдва святителя Миколая Чудотворця, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію на честь престольного свята в Іоанно-Богословському Лемешівському чоловічому монастирі. Його Високопреосвященству співслужив архієпископ Городницький Олександр. Також за богослужінням молились: ігумен монастиря – архімандрит Марк (Барановський), секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), духівник та завідуючий заочним сектором КДАіС – […]

11.08.2022