Керівник Молодіжного відділу взяв участь у 15 Міжнародному Антинаркотичному таборі

18.09.2021

З благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, керівник Молодіжного відділу Вінницької єпархії протоієрей Миколай Дуднік, на запрошення Олександра Волошина – керівника Антинаркотичного центру у місті Вінниця, взяв участь у XV-у Міжнародному Антинаркотичному таборі на березі Чорного моря.

З 12 по 18 вересня в місті Очаків на базі курорто-спортивного комплексу “Спортіум”, близько 700 молодих людей з України, Казахстану, Азербайджану, Молдови та Білорусі взяли участь у спортивно-терапевтичному таборі.

Регламент заходу передбачає реабілітацію молоді, котра потрапила до алкогольної, наркотичної та ігрової залежностей. Реакраційний процес був побудований таким чином, що учасники долучались до таких спортивних ігор: футбол, волейбол, баскетбол, командне та одиночне плавання, водне поло, настільний теніс, веселі старти, шахмати, підняття гирі, перетягування канату, чемпіонат по футболу (Sony PlayStation), спортивна стрільба, арчері таг, дартс, стрільба з лука, змагання по жиму штанги лежа, квіз, пакрафтинг,  байдарки, катамарани, Sup-бординг, бокс (по ваговій категорії). В деяких дисциплінах приймала участь Зіркова команда, до складу якої входили: В’ячеслав Узелков – відомий український боксер, Роман Головащенко – відомий український боксер, Артем Тихевич –  іллюзіоніст та багато інших, до складу зіркової команди також ввійшов прот. Миколай Дуднік.

Особливій увазі організатори приділили мотиваційним колам, в роботі яких приймали участь клірики Української Православної Церкви з різних єпархій. Священники розмовляли про духовні причини виникнення залежності  та шляхи подолання таких залежностей. Вечірня концертна програма та виступи запрошених гостей, а саме Юлії Олійник – солістки заслуженого академічного Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України, гумористів та інших. Загалом чудове поєднання відпочинку, духовного наставництва, спортивної мотивації зробили даний захід надзвичайно важливим для молодих людей, котрі потрапили в складні життєві обставини.

Керівник Молодіжного відділу протоієрей Миколай Дуднік дякує Олександру Волошину та всім організаторам за можливість долучитись до роботи табору.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Відбулась зустріч митрополита Варсонофія з представниками Міжнародної Антинаркотичної Асоціації

27 січня 2022 року, відбулась зустріч митрополита Вінницького і Барського Варсонофія з представниками Міжнародної Антинаркотичної Асоціації. На зустрічі також були присутні секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), керівник відділу у справах молоді прот. Миколай Дуднік, керуючий Вінницької філії центрів міжнародної антинаркотичної асоціації Олександр Волошин та працівники центрів Ярошук Дмитро і Катречко Максим. Під час зустрічі обговорювалась […]

28.01.2022

Анонс. Відбудеться нічна літургія та панахида в день смерті архієп. Симона (Івановського)

З благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, у ніч з 31 січня на 1 лютого відбудеться нічне богослужіння з нагоди дня народження та дня смерті архієп. Симона (Івановського). Нічна літургія буде звершена у храмі свт. Миколая при Хрестовоздвиженському комплексі (вул. Келецька 59-А). Вхід зі сторони буфету. Початок богослужіння о 23:30. 1 лютого о 12:00 відбудеться […]

26.01.2022

Митрополит Варсонофій співслужив Предстоятелю УПЦ в день пам‘яті св. мучениці Татіани

25 січня 2022 року, у день пам’яті святої мучениці Татіани, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у храмі на честь святої Татіани Анастасіївського жіночого монастиря с. Ковалівка Київської єпархії УПЦ.  Предстоятелю співслужили митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, митрополит Почаївський Володимир, митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій та […]

25.01.2022