Керівник Молодіжного відділу взяв участь у 15 Міжнародному Антинаркотичному таборі

18.09.2021

З благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, керівник Молодіжного відділу Вінницької єпархії протоієрей Миколай Дуднік, на запрошення Олександра Волошина – керівника Антинаркотичного центру у місті Вінниця, взяв участь у XV-у Міжнародному Антинаркотичному таборі на березі Чорного моря.

З 12 по 18 вересня в місті Очаків на базі курорто-спортивного комплексу “Спортіум”, близько 700 молодих людей з України, Казахстану, Азербайджану, Молдови та Білорусі взяли участь у спортивно-терапевтичному таборі.

Регламент заходу передбачає реабілітацію молоді, котра потрапила до алкогольної, наркотичної та ігрової залежностей. Реакраційний процес був побудований таким чином, що учасники долучались до таких спортивних ігор: футбол, волейбол, баскетбол, командне та одиночне плавання, водне поло, настільний теніс, веселі старти, шахмати, підняття гирі, перетягування канату, чемпіонат по футболу (Sony PlayStation), спортивна стрільба, арчері таг, дартс, стрільба з лука, змагання по жиму штанги лежа, квіз, пакрафтинг,  байдарки, катамарани, Sup-бординг, бокс (по ваговій категорії). В деяких дисциплінах приймала участь Зіркова команда, до складу якої входили: В’ячеслав Узелков – відомий український боксер, Роман Головащенко – відомий український боксер, Артем Тихевич –  іллюзіоніст та багато інших, до складу зіркової команди також ввійшов прот. Миколай Дуднік.

Особливій увазі організатори приділили мотиваційним колам, в роботі яких приймали участь клірики Української Православної Церкви з різних єпархій. Священники розмовляли про духовні причини виникнення залежності  та шляхи подолання таких залежностей. Вечірня концертна програма та виступи запрошених гостей, а саме Юлії Олійник – солістки заслуженого академічного Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України, гумористів та інших. Загалом чудове поєднання відпочинку, духовного наставництва, спортивної мотивації зробили даний захід надзвичайно важливим для молодих людей, котрі потрапили в складні життєві обставини.

Керівник Молодіжного відділу протоієрей Миколай Дуднік дякує Олександру Волошину та всім організаторам за можливість долучитись до роботи табору.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Відбулися збори благочинних Вінницької єпархії

11 серпня 2022 року, під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, в Іоанно-Богословському Лемешівському чоловічому монастирі відбулись збори благочинних Вінницької єпархії. В засіданні взяли участь секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), ігумен Лемешівського чоловічого монастиря – архім. Марк (Барановський) та економ єпархіального управління архім. Єнох (Торак). Благочинні розповіли архіпастирю про стан церковного життя та загальну ситуацію […]

12.08.2022

У Епіфанія не має канонічної хіротонії, він мирянин – Предстоятель Польської Церкви

Єпифаній Думенко не має канонічної хіротоні, оскільки лідера українських розкольників не міг висвятити позбавлений архієрейського сану Філарет. Про це Блаженніший Митрополит Варшавський і всієї Польщі Савва заявив в інтерв’ю виданню Polityka, опублікованому 9 серпня 2022 року, повідомляє spzh.news. «Філарет був позбавлений висвячення і не має права дарувати його іншим. Ми маємо на увазі неканонічність висвячення Єпифанія, глави […]

12.08.2022

Митрополит Варсонофій звершив літургію в день Різдва святителя Миколая у Лемешівському монастирі

11 серпня 2022 року, в день Різдва святителя Миколая Чудотворця, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію на честь престольного свята в Іоанно-Богословському Лемешівському чоловічому монастирі. Його Високопреосвященству співслужив архієпископ Городницький Олександр. Також за богослужінням молились: ігумен монастиря – архімандрит Марк (Барановський), секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), духівник та завідуючий заочним сектором КДАіС – […]

11.08.2022