Митрополит Варсонофій звершив чин освячення нового храму і літургію в Калинівському благочинні

17.09.2021

17 вересня 2021 року, в день шанування ікони Божої Матері “Неопалима Купина”, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив чин освячення нового храму і Божественну літургію в селі Дружелюбівка Калинівського благочиння.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії архім.Аркадій (Сенчуківський), благочинний Калинівського округу прот. Володимир Розман, прот. Антоній Бедзір, настоятель храму прот.Олег Дармороз та клірики Калинівського округу.

Храм було освячено на честь ікони Божої Матері “Неопалима Купина”.

По завершенні архіпастирської проповіді митрополит Варсонофій привітав усіх вірян з днем освячення храму та, з благословіння Блаженнішого Митрополита Онуфрія і за заслуги перед Українською Православною Церквою, вручив настоятелю орден св. кн. Ярослава Мудрого. Також архієрей вручив Грамоту Предстоятеля УПЦ активному помічнику настоятеля Корнету Миколі Омеляновичу та іншим парафіянам, які брали активну участь в будівництві храму.

На території храму архієрей благословив трапезу, приготовлену зусиллями жителів села для гостей свята.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Митрополит Варсонофій звершив літургію у храмі села Побережне. Престольне свято

21 травня 2022 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у храмі св. апостола Іоанна Богослова села Побережне Вінницького району. Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), благочинний прот. Миколай Строк, настоятель храму архім. Серафим (Крутяк) та духовенство Вінницького районного благочиння. За літургією, з благословіння Предстоятеля УПЦ, архіпастир нагородив клірика благочиння прот. […]

21.05.2022

В день престольного свята в с. Рів, Жмеринського благочиння звершено святкове богослужіння

21 травня 2022 року, з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, з нагоди престольного свята в с. Рів, Жмеринського благочиння звершено святкову Божественну літургію. Богослужіння очолив Економ Вінницького єпархіального управління, архімандрит Єнох (Торак), якому співслужили настоятель храму ієрей Володимир Мовчанюк та гості у священному сані. За літургією були піднесені особливі молитовні прохання про перемогу України […]

21.05.2022

Всенічне бдіння напередодні дня пам’яті Апостола і Євангеліста Іоанна Богослова

20 травня 2022 року, напередодні дня пам’яті Апостола і Євангеліста Іоанна Богослова, в Троїцькому кафедральному соборі Браїлівського монастиря було звершено Всенічне бдіння, яке очолив митрополит Вінницький і Барський Варсонофій. Його Високопреосвященству співслужило монастирське духовенство. За богослужінням також молились настоятелька монастиря ігуменя Антонія (Стеценко), парафіяни, паломники, а також люди, які знайшли прихисток в святій обителі.

21.05.2022