Престольне свято у Браїлівському монастирі. Вшанування собору Вінницьких святих

15.09.2021

15 вересня 2021 року, в день пам’яті прп. Антонія і Феодосія Печерських і собору Вінницьких святих, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій очолив соборну Божественну літургію у Троїцькому соборі Браїлівського монастиря.

Його Високопреосвященству співслужили архієпископ Городницький Олександр, секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), благочинні: Барського округу – архім. Серафим (Поворозник), Хмільницького – прот. Михаїл Шикирун, Жмеринського – прот. Ярослав Коромчевський, Козятинського – прот. Миколай Волохатий, духовенство єпархії, клірики обителі та гості у священному сані. Дияконський чин очолив архідиякон Миколай Кравець.

За літургією також молились ігуменя Антонія (Стеценко) з сестрами та ігуменя Чечельницького монастиря Серафима (Смагло).

З нагоди престольного свята нижнього храму обителі, після літургії відбувся святковий хресний хід навколо монастиря, а також чин славління преподобних і Вінницьких святих.

Митрополит Варсонофій привітав ігуменю Антонію і всіх присутніх з престольним святом, а також подякував священикам за спільну молитву.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Відбулися збори благочинних Вінницької єпархії

11 серпня 2022 року, під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, в Іоанно-Богословському Лемешівському чоловічому монастирі відбулись збори благочинних Вінницької єпархії. В засіданні взяли участь секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), ігумен Лемешівського чоловічого монастиря – архім. Марк (Барановський) та економ єпархіального управління архім. Єнох (Торак). Благочинні розповіли архіпастирю про стан церковного життя та загальну ситуацію […]

12.08.2022

У Епіфанія не має канонічної хіротонії, він мирянин – Предстоятель Польської Церкви

Єпифаній Думенко не має канонічної хіротоні, оскільки лідера українських розкольників не міг висвятити позбавлений архієрейського сану Філарет. Про це Блаженніший Митрополит Варшавський і всієї Польщі Савва заявив в інтерв’ю виданню Polityka, опублікованому 9 серпня 2022 року, повідомляє spzh.news. «Філарет був позбавлений висвячення і не має права дарувати його іншим. Ми маємо на увазі неканонічність висвячення Єпифанія, глави […]

12.08.2022

Митрополит Варсонофій звершив літургію в день Різдва святителя Миколая у Лемешівському монастирі

11 серпня 2022 року, в день Різдва святителя Миколая Чудотворця, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію на честь престольного свята в Іоанно-Богословському Лемешівському чоловічому монастирі. Його Високопреосвященству співслужив архієпископ Городницький Олександр. Також за богослужінням молились: ігумен монастиря – архімандрит Марк (Барановський), секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), духівник та завідуючий заочним сектором КДАіС – […]

11.08.2022