Престольне свято у Браїлівському монастирі. Вшанування собору Вінницьких святих

15.09.2021

15 вересня 2021 року, в день пам’яті прп. Антонія і Феодосія Печерських і собору Вінницьких святих, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій очолив соборну Божественну літургію у Троїцькому соборі Браїлівського монастиря.

Його Високопреосвященству співслужили архієпископ Городницький Олександр, секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), благочинні: Барського округу – архім. Серафим (Поворозник), Хмільницького – прот. Михаїл Шикирун, Жмеринського – прот. Ярослав Коромчевський, Козятинського – прот. Миколай Волохатий, духовенство єпархії, клірики обителі та гості у священному сані. Дияконський чин очолив архідиякон Миколай Кравець.

За літургією також молились ігуменя Антонія (Стеценко) з сестрами та ігуменя Чечельницького монастиря Серафима (Смагло).

З нагоди престольного свята нижнього храму обителі, після літургії відбувся святковий хресний хід навколо монастиря, а також чин славління преподобних і Вінницьких святих.

Митрополит Варсонофій привітав ігуменю Антонію і всіх присутніх з престольним святом, а також подякував священикам за спільну молитву.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Клірик єпархії взяв участь у чергових зборах представників єпархіальних юридичних відділів УПЦ

20 вересня 2021 року з благословіння Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі відбулося VІ зібрання представників єпархіальних юридичних відділів Української Православної Церкви. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на law.church.ua. З благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, участь у зібрані взяв співробітник єпархіального юридичного відділу прот. Віталій Карпусь. З […]

23.09.2021

Митрополит Варсонофій звершив освячення престолу і літургію у Вінницькому районі

22 вересня 2021 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив освячення нового престолу і Божественну літургію у храмі св. вмч. Димитрія Солунського села Майдан Вінницького районного благочиння. Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), прот. Олексій Мельничук, ігумен Лемешівського монастиря архім. Марк (Барановський), прот. Віталій Погребняк, настоятель храму прот. Антоній Ковтонюк, клірики благочиння та […]

22.09.2021

Престольне свято собору Різдва Пресвятої Богородиці м.Вінниці

21 вересня 2021 року, в день свята Різдва Богородиці, з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський) очолив святкове богослужіння у соборі м.Вінниці на честь Різдва Божої Матері. Архімандриту Аркадію співслужили почесний настоятель прот. Олексій Мельничук, ігумен Лемешівського монастиря архім. Марк (Барановський), прот. Валерій Швець, настоятель прот. Максим Мельничук, прот. Георгій […]

21.09.2021