Архієреське богослужіння в Жмеринці. Престольне свято храму св. Олександра Невського (+відео)

12.09.2021

12 вересня 2021 року, у Неділю 12-у по П’ятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у храмі на честь святого князя Олександра Невського м.Жмеринки.

Його Високопреосвященству співслужили архім. Аркадій (Сенчуківський), настоятель храму прот. Іоан Луканов, прот. Богдан Маліновський та прот. Ярослав Ткачук.

В цей день віряни храму відзначали престольне свято, а настоятель – 45 років з дня призначення на дану парафію. В період коли у Жмеринці не існувало жодного храму, дана будівля була придбана вірянами як тимчасове приміщення для молитви. З часом священик з вірянами зробили в будинку ремонт і облаштували красивий храм на постійній основі.

Після літургії відбувся святковий хресний хід навколо храму та славління святого князя Олександра Невського. По завершені архіпастирської проповіді, з благословіння Блаженнішого Митрополита Онуфрія та за заслуги перед Українською Православною Церквою, архієрей нагородив протоієрея Іоана Луканова орденом св. апостола Андрія Первозванного.

Також владика привітав усіх вірян зі святом та подякував настоятелю за багаторічну працю на парафіях і сумлінне служіння Господу.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Клірик єпархії взяв участь у чергових зборах представників єпархіальних юридичних відділів УПЦ

20 вересня 2021 року з благословіння Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі відбулося VІ зібрання представників єпархіальних юридичних відділів Української Православної Церкви. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на law.church.ua. З благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, участь у зібрані взяв співробітник єпархіального юридичного відділу прот. Віталій Карпусь. З […]

23.09.2021

Митрополит Варсонофій звершив освячення престолу і літургію у Вінницькому районі

22 вересня 2021 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив освячення нового престолу і Божественну літургію у храмі св. вмч. Димитрія Солунського села Майдан Вінницького районного благочиння. Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), прот. Олексій Мельничук, ігумен Лемешівського монастиря архім. Марк (Барановський), прот. Віталій Погребняк, настоятель храму прот. Антоній Ковтонюк, клірики благочиння та […]

22.09.2021

Престольне свято собору Різдва Пресвятої Богородиці м.Вінниці

21 вересня 2021 року, в день свята Різдва Богородиці, з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський) очолив святкове богослужіння у соборі м.Вінниці на честь Різдва Божої Матері. Архімандриту Аркадію співслужили почесний настоятель прот. Олексій Мельничук, ігумен Лемешівського монастиря архім. Марк (Барановський), прот. Валерій Швець, настоятель прот. Максим Мельничук, прот. Георгій […]

21.09.2021