Барський монастир відзначив престольне свято

02.08.2021

2 серпня 2021 року, в день пам‘яті пророка Божого Ілії, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну Літургію в Барському жіночому монастирі.

Архіпастирю співслужили насельники і клірики обителі, а також гості у священному сані.

За святковим богослужінням молилися настоятельниця обителі ігуменя Антонія (Стеценко), старша сестра монахиня Димитрія (Філікова), насельниці Барського та Браїлівського монастирів.

Цього дня до святині на престольне свято прибули чисельні паломники, оскільки нижній храм собору Барської ікони Божої Матері освячений на честь пророка Божого Ілії.

По завершенні Божественної літургії відбулася святкова хресна хода, а також чин славління перед іконою пророка Ілії. Після цього митрополит Варсонофій звернувся до вірян з повчальним словом, у якому акцентував увагу на важливості проповіді пророка Ілії, який засуджував ідолопоклонство та поклоніння Ваалу. Владика закликав пам‘ятати подвиг пророка, який хотів визвоити свій народ від гріхопадіння та привести до спасіння.

Також архієрей привітав благочинного Барського округу, архімандрита Серафима (Поворозника), з 33-річчям служіння в священному сані та днем Тезоіменитства, яке він відзначив напередодні.

На сам кінець ігуменя Антонія разом з старшою сестрою монастиря монахинею Димитрією, від імені сестер обителі, привітали митрополита Варсонофія з днем народження та піднесли архіпастирю подарунок і білі троянди.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Клірик єпархії взяв участь у чергових зборах представників єпархіальних юридичних відділів УПЦ

20 вересня 2021 року з благословіння Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі відбулося VІ зібрання представників єпархіальних юридичних відділів Української Православної Церкви. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на law.church.ua. З благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, участь у зібрані взяв співробітник єпархіального юридичного відділу прот. Віталій Карпусь. З […]

23.09.2021

Митрополит Варсонофій звершив освячення престолу і літургію у Вінницькому районі

22 вересня 2021 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив освячення нового престолу і Божественну літургію у храмі св. вмч. Димитрія Солунського села Майдан Вінницького районного благочиння. Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), прот. Олексій Мельничук, ігумен Лемешівського монастиря архім. Марк (Барановський), прот. Віталій Погребняк, настоятель храму прот. Антоній Ковтонюк, клірики благочиння та […]

22.09.2021

Престольне свято собору Різдва Пресвятої Богородиці м.Вінниці

21 вересня 2021 року, в день свята Різдва Богородиці, з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський) очолив святкове богослужіння у соборі м.Вінниці на честь Різдва Божої Матері. Архімандриту Аркадію співслужили почесний настоятель прот. Олексій Мельничук, ігумен Лемешівського монастиря архім. Марк (Барановський), прот. Валерій Швець, настоятель прот. Максим Мельничук, прот. Георгій […]

21.09.2021