Відбулось зібрання керівників відділів Вінницької єпархії

22.07.2021

22 липня 2021 року, під керівництвом митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, відбулось зібрання керівників єпархіальних відділів.

У зборах взяли участь: секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), архідиякон Миколай Кравець, прот. Валерій Швець, прот. Володимир Тютенко, прот. Назарій Давидовський, прот. Миколай Дудник, ієрей Віталій Білявський, диякон Георгій Толчев, диякон Андрій Балан.

Керівники розповіли про виконану роботу з моменту останньої зустрічі, обговорили сьогоднішню і майбутню діяльність відділів.

Читайте також: У Вінницькій єпархії відбувся трьохденний рафтинг-табір

Нагадуємо, що 27 липня в Києві відбудеться Хресний хід Української Православної Церкви до Дня Хрещення Русі

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Престольне свято храму в селищі Бар

1 серпня 2021 року, в день пам’яті преподобного Серафима Саровського, настоятель храму селища Бар протоієрей Олександр Грежук разом з прихожанами відзначили своє престольне свято.  Перед початком богослужіння настоятель храму звершив святковий водосвятний молебень. Божественну літургію очолив протоієрей Миколай Волохатий. По завершенні богослужіння та хресного ходу настоятель привітав гостей та прихожан зі святом.

03.08.2021

Барський монастир відзначив престольне свято

2 серпня 2021 року, в день пам‘яті пророка Божого Ілії, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну Літургію в Барському жіночому монастирі. Архіпастирю співслужили насельники і клірики обителі, а також гості у священному сані. За святковим богослужінням молилися настоятельниця обителі ігуменя Антонія (Стеценко), старша сестра монахиня Димитрія (Філікова), насельниці Барського та Браїлівського монастирів. Цього дня […]

02.08.2021

Архієрей звершив всенічне бдіння напередодні памяті св. пророка Ілії

1 серпня, напередодні дня пам‘яті пророка Божого Ілії, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив всенічне бдіння в Троїцькому соборі Браїлівського жіночого монастиря. За богослужінням архієрею співслужили клірики монастиря, на якому також молилася настоятельниця обителі ігуменя Антонія (Стеценко) з сестрами та паломниками.

01.08.2021