У Вінницькій єпархії відбувся трьохденний рафтинг-табір

20.07.2021

З благословіння митрополита Вінницького і Барськогого Варсонофія, у Вінницькій єпархії відбувся трьохденний рафтинг-табір, організований Молодіжним відділом єпархії.

У п’ятницю 16 липня розпочався сплав по річці Південний Буг 30-и учасників.  Спочатку команда зібралась на центральному Автовокзалі та вирушила до місця сплаву с. Некифорівці. Молебінь, інструктаж та легкий сніданок відкрили роботу табору. П’ятигодинний сплав з пригодами, яскраві емоції та легка втомленість супроводжували учасників до наметового табору с. Воробіївка. Вечірні молитви та знайомство під тріск багаття із чаєм завершили перший день.

Весь суботній день 17 липня діти провели відпочиваючи у таборі, а саме ходили з екскурсією на пороги, слухали бесіди на духовні теми від протоієрея Миколая Дудніка та диякона Георгія Толчева, грали в ігри, дихали вологим повітрям з евкаліптом у банному наметі та пробували на міцність дубові віники. Смачний плов, шурпа та шашлик всі ці страви з молодого барана приготував шеф-кухар диякон Георгій на вечерю. Молитви та піснеспіви під гітару завершили суботній день.

Воскресний день для усіх наших учасників розпочався з Божественної літургії, яку служив священник Павел у місцевому храмі с. Воробіївка. Сніданок, згортання наметового табору  та подальший сплав до с. Сокілець наповнили недільний день незабутніми враженнями. Подячний Молебінь та підсумовування висновків стали  безцінним досвідом для організаторів сплаву.

Висловлюємо подяку усім, хто долучився до спільної справи: Олександру та інструктору Івану, поварам Лідії та Ользі, нехай Господь покриває своєю милістю.

Молодіжний відділ єпархії

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Престольне свято храму в селищі Бар

1 серпня 2021 року, в день пам’яті преподобного Серафима Саровського, настоятель храму селища Бар протоієрей Олександр Грежук разом з прихожанами відзначили своє престольне свято.  Перед початком богослужіння настоятель храму звершив святковий водосвятний молебень. Божественну літургію очолив протоієрей Миколай Волохатий. По завершенні богослужіння та хресного ходу настоятель привітав гостей та прихожан зі святом.

03.08.2021

Барський монастир відзначив престольне свято

2 серпня 2021 року, в день пам‘яті пророка Божого Ілії, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну Літургію в Барському жіночому монастирі. Архіпастирю співслужили насельники і клірики обителі, а також гості у священному сані. За святковим богослужінням молилися настоятельниця обителі ігуменя Антонія (Стеценко), старша сестра монахиня Димитрія (Філікова), насельниці Барського та Браїлівського монастирів. Цього дня […]

02.08.2021

Архієрей звершив всенічне бдіння напередодні памяті св. пророка Ілії

1 серпня, напередодні дня пам‘яті пророка Божого Ілії, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив всенічне бдіння в Троїцькому соборі Браїлівського жіночого монастиря. За богослужінням архієрею співслужили клірики монастиря, на якому також молилася настоятельниця обителі ігуменя Антонія (Стеценко) з сестрами та паломниками.

01.08.2021