Анонс. Відбудуться паломницькі поїздки до святинь Грузії

20.07.2021

З благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, з 13 по 19 вересня та з 4 по 10 жовтня відбудуться паломницьки поїздки до святинь Грузії.

Паломники відвідають Тбілісі, Мцхету, Кахетію, Бодбе. Піднімуться у високогірний Троїцький монастир в Гергеті, пройдуть місцями пов’язаними з проповіддю рівноапостольної Ніни, життям тринадцяти Ассирійських отців, святих царя Давида та цариці Тамари, вклоняться мощам преподобного Гавріїла Ургебадзе та гробниці святої цариці Шушанік, матимуть змогу побувати біля багатьох інших святинь Грузинської землі.
Запис за телефонами:
0672361718
0672330833
Також нагадуємо, що триває запис у паломницку групу, що відвідає святині Греції. Поїздка відбудеться з 30 липня по 8 серпня.