Анонс. Відбудуться паломницькі поїздки до святинь Грузії

20.07.2021

З благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, з 13 по 19 вересня та з 4 по 10 жовтня відбудуться паломницьки поїздки до святинь Грузії.

Паломники відвідають Тбілісі, Мцхету, Кахетію, Бодбе. Піднімуться у високогірний Троїцький монастир в Гергеті, пройдуть місцями пов’язаними з проповіддю рівноапостольної Ніни, життям тринадцяти Ассирійських отців, святих царя Давида та цариці Тамари, вклоняться мощам преподобного Гавріїла Ургебадзе та гробниці святої цариці Шушанік, матимуть змогу побувати біля багатьох інших святинь Грузинської землі.
Запис за телефонами:
0672361718
0672330833
Також нагадуємо, що триває запис у паломницку групу, що відвідає святині Греції. Поїздка відбудеться з 30 липня по 8 серпня.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Престольне свято храму в селищі Бар

1 серпня 2021 року, в день пам’яті преподобного Серафима Саровського, настоятель храму селища Бар протоієрей Олександр Грежук разом з прихожанами відзначили своє престольне свято.  Перед початком богослужіння настоятель храму звершив святковий водосвятний молебень. Божественну літургію очолив протоієрей Миколай Волохатий. По завершенні богослужіння та хресного ходу настоятель привітав гостей та прихожан зі святом.

03.08.2021

Барський монастир відзначив престольне свято

2 серпня 2021 року, в день пам‘яті пророка Божого Ілії, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну Літургію в Барському жіночому монастирі. Архіпастирю співслужили насельники і клірики обителі, а також гості у священному сані. За святковим богослужінням молилися настоятельниця обителі ігуменя Антонія (Стеценко), старша сестра монахиня Димитрія (Філікова), насельниці Барського та Браїлівського монастирів. Цього дня […]

02.08.2021

Архієрей звершив всенічне бдіння напередодні памяті св. пророка Ілії

1 серпня, напередодні дня пам‘яті пророка Божого Ілії, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив всенічне бдіння в Троїцькому соборі Браїлівського жіночого монастиря. За богослужінням архієрею співслужили клірики монастиря, на якому також молилася настоятельниця обителі ігуменя Антонія (Стеценко) з сестрами та паломниками.

01.08.2021