Архієрейське богослужіння у Браїлівському монастирі

18.07.2021

17 липня митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив всенічне бдіння у Троїцькому соборі Браїлівського монастиря, 18 липня – Божественну літургію.

У Неділю 4-у по П’ятидесятниці архієрею співслужили клірики обителі. Сьогодні Церква також вшановувала пам’ять прп. Сергія Радонежського (обрітення мощей).

Сьогоднішній Євангельський уривок розповідав як сотник просить Христа за зцілення свого слуги:

У Святому Письмі неодноразово розповідається про різноманітні чудеса, які звершив Іісус Христос. Значна кількість чудес Господа пов’язана зі зціленнями від фізичних хвороб. Проте, чому Христос, Який прийшов для того, щоб звільнити людей про влади гріха, так часто звершує чудеса, що пов’язані саме з тілесними, а не моральними недугами?

Зцілення від тілесних хвороб вказує на те, що хвороби є результатом існування гріха. Ні, тут не мається на увазі такий спрощений погляд, що кожна наша хвороба є наслідком конкретного зробленого нами гріха. Або як кажуть в народі, хвороби за гріхи. Така думка спрощує всю складність і різноманітність причин хвороб. Це не відповідає Писанню і досвіду Святої Церкви. Згадаймо, наприклад, Іова багатостраждального, який зазнав багато хвороб будучи при цьому праведним; згадаємо житія преподобного Пимена Печерського, преподобного Амвросія Оптинського і багатьох інших подвижників і подвижниць, які страждали різними хворобами і при цьому були святими людьми...

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Престольне свято храму в селищі Бар

1 серпня 2021 року, в день пам’яті преподобного Серафима Саровського, настоятель храму селища Бар протоієрей Олександр Грежук разом з прихожанами відзначили своє престольне свято.  Перед початком богослужіння настоятель храму звершив святковий водосвятний молебень. Божественну літургію очолив протоієрей Миколай Волохатий. По завершенні богослужіння та хресного ходу настоятель привітав гостей та прихожан зі святом.

03.08.2021

Барський монастир відзначив престольне свято

2 серпня 2021 року, в день пам‘яті пророка Божого Ілії, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну Літургію в Барському жіночому монастирі. Архіпастирю співслужили насельники і клірики обителі, а також гості у священному сані. За святковим богослужінням молилися настоятельниця обителі ігуменя Антонія (Стеценко), старша сестра монахиня Димитрія (Філікова), насельниці Барського та Браїлівського монастирів. Цього дня […]

02.08.2021

Архієрей звершив всенічне бдіння напередодні памяті св. пророка Ілії

1 серпня, напередодні дня пам‘яті пророка Божого Ілії, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив всенічне бдіння в Троїцькому соборі Браїлівського жіночого монастиря. За богослужінням архієрею співслужили клірики монастиря, на якому також молилася настоятельниця обителі ігуменя Антонія (Стеценко) з сестрами та паломниками.

01.08.2021