Митрополит Варсонофій звершив літургію у день пам‘яті Царських страстотерпців. Престольне свято храму (+відео)

17.07.2021

17 липня 2021 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у храмі на честь Царської сім’ї в місті Вінниця.

Його Високопреосвященству співслужили благочинний 2-ого міського округу прот. Михаїл Олійник, настоятель храму прот. Сергій Наваліхін, керівник Медичного відділу прот. Петро Чаплинський та духовенство міста.

У цей день віряни храму відзначали престольне свято. По завершені літургії відбувся чин славління мученицької Царської сім’ї: імп. Миколай ІІ, цар. Олександра, Ольга, Марія, Анастасія, Олексій і Тетяна.

Після архіпастирської проповіді владика привітав настоятеля і парафіян з престольним святом, а також привітав клірика храму прот. Олексія Наваліхіна з минулим днем народження.

Пряма трансляція богослужіння: