Митрополит Варсонофій звершив літургію у день пам‘яті Царських страстотерпців. Престольне свято храму (+відео)

17.07.2021

17 липня 2021 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у храмі на честь Царської сім’ї в місті Вінниця.

Його Високопреосвященству співслужили благочинний 2-ого міського округу прот. Михаїл Олійник, настоятель храму прот. Сергій Наваліхін, керівник Медичного відділу прот. Петро Чаплинський та духовенство міста.

У цей день віряни храму відзначали престольне свято. По завершені літургії відбувся чин славління мученицької Царської сім’ї: імп. Миколай ІІ, цар. Олександра, Ольга, Марія, Анастасія, Олексій і Тетяна.

Після архіпастирської проповіді владика привітав настоятеля і парафіян з престольним святом, а також привітав клірика храму прот. Олексія Наваліхіна з минулим днем народження.

Пряма трансляція богослужіння:
Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Престольне свято храму в селищі Бар

1 серпня 2021 року, в день пам’яті преподобного Серафима Саровського, настоятель храму селища Бар протоієрей Олександр Грежук разом з прихожанами відзначили своє престольне свято.  Перед початком богослужіння настоятель храму звершив святковий водосвятний молебень. Божественну літургію очолив протоієрей Миколай Волохатий. По завершенні богослужіння та хресного ходу настоятель привітав гостей та прихожан зі святом.

03.08.2021

Барський монастир відзначив престольне свято

2 серпня 2021 року, в день пам‘яті пророка Божого Ілії, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну Літургію в Барському жіночому монастирі. Архіпастирю співслужили насельники і клірики обителі, а також гості у священному сані. За святковим богослужінням молилися настоятельниця обителі ігуменя Антонія (Стеценко), старша сестра монахиня Димитрія (Філікова), насельниці Барського та Браїлівського монастирів. Цього дня […]

02.08.2021

Архієрей звершив всенічне бдіння напередодні памяті св. пророка Ілії

1 серпня, напередодні дня пам‘яті пророка Божого Ілії, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив всенічне бдіння в Троїцькому соборі Браїлівського жіночого монастиря. За богослужінням архієрею співслужили клірики монастиря, на якому також молилася настоятельниця обителі ігуменя Антонія (Стеценко) з сестрами та паломниками.

01.08.2021