Митрополит Варсонофій звершив літургію у селі Шевченка в день шанування Турковицької ікони Божої Матері

15.07.2021

15 липня 2021 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію на території храму на честь Зіновинської ікони Пресвятої Богородиці в селі Шевченка Літинського благочиння.

Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму прот. Володимир (Кіщук) та духовенство Літинського благочиння.

Список цієї ікони залишився неушкодженим після пожежі, що сталася у храмі у 2006 році. До Божої Матері молилися про різні духовні і земні потреби, які є у людей. Особливі молитви були піднесені за Православну Церкву, мир в Україні та відступлення епідемії.

Після богослужіння архієрей оголосив про призначення в даний храм другого священика – ієрея Миколая Антонюка, священику було передано відповідне Посвідчення. Також було зачитано і передано настоятелю Розпорядження про запровадження у храмі Зіновинської ікони Богородиці щоденних богослужінь.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Престольне свято храму в селищі Бар

1 серпня 2021 року, в день пам’яті преподобного Серафима Саровського, настоятель храму селища Бар протоієрей Олександр Грежук разом з прихожанами відзначили своє престольне свято.  Перед початком богослужіння настоятель храму звершив святковий водосвятний молебень. Божественну літургію очолив протоієрей Миколай Волохатий. По завершенні богослужіння та хресного ходу настоятель привітав гостей та прихожан зі святом.

03.08.2021

Барський монастир відзначив престольне свято

2 серпня 2021 року, в день пам‘яті пророка Божого Ілії, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну Літургію в Барському жіночому монастирі. Архіпастирю співслужили насельники і клірики обителі, а також гості у священному сані. За святковим богослужінням молилися настоятельниця обителі ігуменя Антонія (Стеценко), старша сестра монахиня Димитрія (Філікова), насельниці Барського та Браїлівського монастирів. Цього дня […]

02.08.2021

Архієрей звершив всенічне бдіння напередодні памяті св. пророка Ілії

1 серпня, напередодні дня пам‘яті пророка Божого Ілії, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив всенічне бдіння в Троїцькому соборі Браїлівського жіночого монастиря. За богослужінням архієрею співслужили клірики монастиря, на якому також молилася настоятельниця обителі ігуменя Антонія (Стеценко) з сестрами та паломниками.

01.08.2021