Митрополит Варсонофій звершив літургію у селі Шевченка в день шанування Турковицької ікони Божої Матері

15.07.2021

15 липня 2021 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію на території храму на честь Зіновинської ікони Пресвятої Богородиці в селі Шевченка Літинського благочиння.

Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму прот. Володимир (Кіщук) та духовенство Літинського благочиння.

Список цієї ікони залишився неушкодженим після пожежі, що сталася у храмі у 2006 році. До Божої Матері молилися про різні духовні і земні потреби, які є у людей. Особливі молитви були піднесені за Православну Церкву, мир в Україні та відступлення епідемії.

Після богослужіння архієрей оголосив про призначення в даний храм другого священика – ієрея Миколая Антонюка, священику було передано відповідне Посвідчення. Також було зачитано і передано настоятелю Розпорядження про запровадження у храмі Зіновинської ікони Богородиці щоденних богослужінь.