Віряни села Уланів зібрали допомогу для Святогірської лаври

11.07.2021

З благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, парафіяни храму Вознесіння Господнього села Уланів Хмільницького благочиння, разом зі своїм настоятелем протоієреєм Ярославом Микитиним, долучилися до зібрання благодійної допомоги для Святогірської лаври.

Зусиллями людей доброї волі вдалося зібрати близько чотирьох тон допомоги. Нехай Господь Бог воздасть сторицею всім тим, хто доклав зусиль до цієї доброї справи.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Керівник молодіжного відділу разом з молоддю Вінниці взяв участь у фестивалі Orthofest

Подія якої чекали на протязі довгого часу, стала одною із найяскравіших у цьому році. Велика кількість учасників, неймовірні враження та нові знайомства. Розпочався фестиваль із спільної хресної ходи у Києві від Володимирської гірки до Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Далі реєстрація та комфортний трансфер у Клавдієво-Тарасівку, до місця дислокації таборового містечка. Історія фестивалю розпочалась з одноіменного міста […]

03.08.2021

Престольне свято храму в селищі Бар

1 серпня 2021 року, в день пам’яті преподобного Серафима Саровського, настоятель храму селища Бар протоієрей Олександр Грежук разом з прихожанами відзначили своє престольне свято.  Перед початком богослужіння настоятель храму звершив святковий водосвятний молебень. Божественну літургію очолив протоієрей Миколай Волохатий. По завершенні богослужіння та хресного ходу настоятель привітав гостей та прихожан зі святом.

03.08.2021

Барський монастир відзначив престольне свято

2 серпня 2021 року, в день пам‘яті пророка Божого Ілії, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну Літургію в Барському жіночому монастирі. Архіпастирю співслужили насельники і клірики обителі, а також гості у священному сані. За святковим богослужінням молилися настоятельниця обителі ігуменя Антонія (Стеценко), старша сестра монахиня Димитрія (Філікова), насельниці Барського та Браїлівського монастирів. Цього дня […]

02.08.2021