Престольне свято Браїлівського монастиря. Святкове архієрейське богослужіння (+відео)

20.06.2021

20 червня 2021 року, у Неділю Святої Трійці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у Троїцькому Браїлівському монастирі.

Його Високопреосвященству співслужили клірики обителі. Дияконський чин очолив архідиякон Миколай Кравець. За літургією були піднесені особливі молитви за всіх лікарів нашої країни.

Браїлівська обитель в цей день відзначала своє престольне свято. На богослужіння прибули гості з різних єпархій України. Святкова зустріч архіпастиря відбулась біля центраьного входу в монастир. Насельниці обителі, готуючись до свята, прикрасили собор і подвір’я зеленю та різними квітами.

Після Божественної літургії відбулось вечірнє богослужіння з особливими колінопреклонними молитвами свт. Василія Великого. Також вперше після Пасхи увесь собор проспівав молитву “Царю Небесний..”.

По завершені богослужіння і проповіді архієрея відбувся святковий хресний хід навколо обителі.

У храмі митрополит Варсонофій привітав ігуменю Антонію (Стеценко), священиків, монахинь та усіх присутніх з престольним святом. Владика подякував сестрам за гарно прикрашений собор і територію монастиря, за їх щоденну працю на славу Господа. Також митрополит розповів про події П’ятидесятниці і чому цей день називають днем Народження Церкви.

Після молитви віряни мали змогу поклонитись черевичку, який певний період був одягнутий на мощі свт. Спиридона Триміфунтського і людьми доброї волі був доставлений у собор на свято.

Пряма трансляція богослужіння:

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Престольне свято храму в селищі Бар

1 серпня 2021 року, в день пам’яті преподобного Серафима Саровського, настоятель храму селища Бар протоієрей Олександр Грежук разом з прихожанами відзначили своє престольне свято.  Перед початком богослужіння настоятель храму звершив святковий водосвятний молебень. Божественну літургію очолив протоієрей Миколай Волохатий. По завершенні богослужіння та хресного ходу настоятель привітав гостей та прихожан зі святом.

03.08.2021

Барський монастир відзначив престольне свято

2 серпня 2021 року, в день пам‘яті пророка Божого Ілії, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну Літургію в Барському жіночому монастирі. Архіпастирю співслужили насельники і клірики обителі, а також гості у священному сані. За святковим богослужінням молилися настоятельниця обителі ігуменя Антонія (Стеценко), старша сестра монахиня Димитрія (Філікова), насельниці Барського та Браїлівського монастирів. Цього дня […]

02.08.2021

Архієрей звершив всенічне бдіння напередодні памяті св. пророка Ілії

1 серпня, напередодні дня пам‘яті пророка Божого Ілії, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив всенічне бдіння в Троїцькому соборі Браїлівського жіночого монастиря. За богослужінням архієрею співслужили клірики монастиря, на якому також молилася настоятельниця обителі ігуменя Антонія (Стеценко) з сестрами та паломниками.

01.08.2021