АНОНС. У Калинівці відбудеться традиційна хресна хода до чудотворного хреста

18.06.2021

З благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, 6 липня 2021 року в Калинівці відбудеться традиційна хресна хода. Паломники та духовенство пройдуть чотирьохкілометровий шлях від храму преподобної Параскеви Сербської до місця, де з простріленого хреста потекла кров.

Хресна хода розпочнеться о 8:00 від храму прп. Параскеви, о 9:00 відбудеться зустріч архієрея і Божественна літургія біля Калинівського хреста, який був розстріляний воїном-червоноармійцем у 1923р., після чого з розп‘яття потекла кров.

Традиція проведення хресної ходи до Калинівського хреста започаткована у 1993 році.

Читайте також: Уряд зняв усі обмеження щодо проведення релігійних заходів, окрім використання масок

Прес-служба Вінницької єпархії