Митрополит Варсонофій звершив освячення храму і літургію в селі Олександрівка Жмеринського благочиння (+відео)

05.06.2021

5 червня 2021 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив освячення престолу і храму на честь свт. Миколая в селі Олександрівка Жмеринського благочиння.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), благочинний Жмеринського округу прот. Ярослав Коромчевський, настоятель храму прот. Василій Василічишен та духовенство благочиння.

За літургією, з благословіння Предстоятеля УПЦ, настоятель храму прот. Василій Василічишен був нагороджений богослужбовою нагородою – палицею.

Храм будувався та вдосконалювася протягом 30-и років. З 1995 по 2004 у даному селі служив архім. Аркадій (Сенчуківський). З 2004 по сьогоднішній день служить прот. Василій Василічишен. Священик 17 років в сані. За роки свого служіння в даному селі, не дивлячись на постійні перепони від представників розколу (КП, ПЦУ), священик постійно працював над храмом: була дороблена дзвіниця, побудований притвор, зроблений повністю ремонт всередині та зовні.

По завершені богослужіння митрополит Варсонофій привітав жителів села з освяченням храму та подякував настоятелю і парафіянам за працю на славу Христової Церкви, а також усім тим, хто в різні часи потрудився над будівництвом “Божого дому” і продовжує допомогати сьогодні.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Престольне свято Браїлівського монастиря. Святкове архієрейське богослужіння (+відео)

20 червня 2021 року, у Неділю Святої Трійці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у Троїцькому Браїлівському монастирі. Його Високопреосвященству співслужили клірики обителі. Дияконський чин очолив архідиякон Миколай Кравець. За літургією були піднесені особливі молитви за всіх лікарів нашої країни. Браїлівська обитель в цей день відзначала своє престольне свято. На богослужіння прибули гості […]

20.06.2021

Митрополит Варсонофій очолив святкове всенічне бдіння у Троїцькому Браїлівському монастирі (+відео)

19 червня 2021 року, напередодні свята П’ятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, звершив Всенічне бдіння у Свято-Троїцькому Браїлівському монастирі. Архієрею співслужили секретар єпархії та клірики обителі. Під час читання канону віряни мали змогу поклонитись черевичку, який певний період був одягнутий на мощі свт. Спиридона Триміфунтського. Свято П’ятидесятниці або День Святої Трійці, яке ще називають Днем […]

19.06.2021

Митрополит Варсонофій звершив літургію і панахиду у Троїцьку поминальну суботу

19 червня 2021 року, у Троїцьку поминальну суботу, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію та панахиду в Троїцькому Браїлівському монастирі. Архієрею співслужили клірики обителі. З часів Старого завіту субота (шабат) вважалася днем святкового спокою. З настанням Нового Завіту субота з дня земного спокою стала символом радісного спокою в Царстві Небесному. Спаситель у своїй […]

19.06.2021