Паломники Вінницької єпархії відвідали святині Бачської єпархії

18.05.2021

18 травня 2021 року, клірики та віряни Вінницької єпархії на чолі з митрополитом Варсонофієм відвідали монастирі Сремської єпархії, а також вклонились святиням Бачської єпархії.

Віряни відвідали три монастирі “Фрушкой-Гори”: Беочін – знаходяться ікона Божої Матері Беочинська та мощі священоспов. Варнави, групу прийняла ігуменя Варвара з сестрами; Ново-Хопово – помолились біля мощей св. Феодора Тирона; Крушедол – помолились та звершили акафист біля мощей св. Ангеліни Сербської.

Митрополит Варсонофій та паломники у місті Новий Сад зустрілись з єпископом Бачським Іринеєм, який висловив підтримку канонічній Українській Православній Церкві. Також віряни відвідали кафедральний собор Бачцької єпархії.

Паломники відвідали жіночий монастир Кач на честь Воскресіння Христового, в обителі віряни поспілкувались з насельницями та оглянули місцеве виробництво мозаїки.

У монастирі Ковіль паломників зустрів настоятель монастиря вікарний єпископ Ісіхій, владика розповів про обитель, показав святині та висловив молитовну підтримку канонічній УПЦ.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Одеська духовна семінарія оголосила набір студентів на 2022-2023 навчальний рік

Одеська духовна семінарія, яка здійснює підготовку майбутніх священнослужителів, оголосила черговий набір студентів на 2022-2023 навчальний рік. Про це повідомляють в пресслужбі Одеської єпархії УПЦ. Семінарія розташована на території Успенського Одеського чоловічого монастиря на мальовничому березі Чорного моря. Термін навчання у духовній школі – 4 роки. Вихованцям у семінарії надають гуртожиток та забезпечують триразовим харчуванням. Після закінчення ОДС […]

29.06.2022

Протоієрей Миколай Данилевич відвідав новостворену громаду УПЦ в Лейпцигу

26 червня 2022 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, заступник Голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви протоієрей Миколай Данилевич відвідав українську православну громаду в м. Лейпциг (Німеччина) і звершив Божественну літургію. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на пресслужбу ВЗЦЗ. Згадана релігійна громада була створена нашими земляками, які […]

29.06.2022

Архіпастир звершив недільне богослужіння в Андріє-Володимирському храмі м. Києва

26 червня 2022 року, у Неділю 2-у після П’ятидесятниці та день пам’яті Усіх Святих що в землі нашій просіяли, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Андріє-Володимирському храмі на території будівництва собору Воскресіння Христового м. Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики собору. Дияконський чин звершив особистий референт владики ієрод. Філарет (Олівінський). Під час богослужіння […]

26.06.2022