Розпочався візит митрополита Варсонофія та кліриків єпархії до Сербської Православної Церкви

17.05.2021

17 травня 2021 року, з благословіння Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, розпочався офіційний візит митрополита Вінницького і Барського Варсонофія до Сербської Православної Церкви.

Разом з архієрем також звершують паломництво секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), керівник Паломницького відділу прот. Володимир Пучков та священнослужителі єпархії.

Паломництво розпочалось з вечірнього богослужіння у кафедральному соборі свт. Миколая Чудотворця міста Сремські Карловці (Сербія, Карловацька єпархія).

Митрополита Варсонофія та паломників зустрів єпископ Сремський Василій (Вадіч). Архієреї поклонились місцевим святиням та обмінялись подарунками, також митрополит Варсонофій залишив пам’ятний запис у напрестольному Євангелії собору.

Єпископ Сремський Василій очолював собор, на якому було обрано патріарха Сербського Порфирія, єпископ розповів про свою активну підтримку Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Онуфрія, з яким особисто знайомий.

Також відбулась зустріч із ректором духовної семінарії, яка діє при соборі, священиком Іоаном Мілановічем.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Секретар єпархії взяв участь у засіданні Вінницької обласної Ради Церков та релігійних організацій

З благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський) та благочинний прот. Богдан Маліновський взяли участь у засіданні Вінницької обласної Ради Церков та релігійних організацій. Як повідомляє оф. сайт Вінницької ОДА, з метою консолідації зусиль протидії загрозі COVID-19 за ініціативою голови Вінницької облдержадміністрації, у вівторок, 23 листопада, у приміщенні облдержадміністрації відбулось пленарне […]

24.11.2021

Життя священномученика Михаїла Под’єльського, пресвітера Зазимського (1878–1937)

23 листопада 2021 року у місті Бориспіль Київської області відбулося прославлення у лику святих священника Михаїла Под’єльського, розстріляного НКВС за сповідання віри. Рішення про канонізацію священника Священний Синод УПЦ ухвалив 17 серпня 2021 року.  Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ опублікував житття священномученика, яке підготувала Синодальна Літургічна комісія УПЦ. Священномученик Михаїл Под’єльський народився 21 травня 1878 року в місті Ніжин Чернігівської губернії в родині священно- […]

23.11.2021

Митрополит Варсонофій співслужив Предстоятелю УПЦ у кафедральному соборі Борисполя. Канонізація свщмч. Михаїла

23 листопада 2021 року, у вівторок 23-ї седмиці після П’ятдесятниці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив святкове богослужіння в Борисполі з нагоди прославлення у лику святих священномученика Михаїла Под’єльського, пресвітера Зазимського. Божественну літургію з чином прославлення святого звершили у Покровському кафедральному соборі міста Бориспіль. Предстоятелю співслужили керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, […]

23.11.2021