Розпочався візит митрополита Варсонофія та кліриків єпархії до Сербської Православної Церкви

17.05.2021

17 травня 2021 року, з благословіння Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, розпочався офіційний візит митрополита Вінницького і Барського Варсонофія до Сербської Православної Церкви.

Разом з архієрем також звершують паломництво секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), керівник Паломницького відділу прот. Володимир Пучков та священнослужителі єпархії.

Паломництво розпочалось з вечірнього богослужіння у кафедральному соборі свт. Миколая Чудотворця міста Сремські Карловці (Сербія, Карловацька єпархія).

Митрополита Варсонофія та паломників зустрів єпископ Сремський Василій (Вадіч). Архієреї поклонились місцевим святиням та обмінялись подарунками, також митрополит Варсонофій залишив пам’ятний запис у напрестольному Євангелії собору.

Єпископ Сремський Василій очолював собор, на якому було обрано патріарха Сербського Порфирія, єпископ розповів про свою активну підтримку Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Онуфрія, з яким особисто знайомий.

Також відбулась зустріч із ректором духовної семінарії, яка діє при соборі, священиком Іоаном Мілановічем.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Митрополит Варсонофій звершив літургію у храмі села Побережне. Престольне свято

21 травня 2022 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у храмі св. апостола Іоанна Богослова села Побережне Вінницького району. Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), благочинний прот. Миколай Строк, настоятель храму архім. Серафим (Крутяк) та духовенство Вінницького районного благочиння. За літургією, з благословіння Предстоятеля УПЦ, архіпастир нагородив клірика благочиння прот. […]

21.05.2022

В день престольного свята в с. Рів, Жмеринського благочиння звершено святкове богослужіння

21 травня 2022 року, з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, з нагоди престольного свята в с. Рів, Жмеринського благочиння звершено святкову Божественну літургію. Богослужіння очолив Економ Вінницького єпархіального управління, архімандрит Єнох (Торак), якому співслужили настоятель храму ієрей Володимир Мовчанюк та гості у священному сані. За літургією були піднесені особливі молитовні прохання про перемогу України […]

21.05.2022

Всенічне бдіння напередодні дня пам’яті Апостола і Євангеліста Іоанна Богослова

20 травня 2022 року, напередодні дня пам’яті Апостола і Євангеліста Іоанна Богослова, в Троїцькому кафедральному соборі Браїлівського монастиря було звершено Всенічне бдіння, яке очолив митрополит Вінницький і Барський Варсонофій. Його Високопреосвященству співслужило монастирське духовенство. За богослужінням також молились настоятелька монастиря ігуменя Антонія (Стеценко), парафіяни, паломники, а також люди, які знайшли прихисток в святій обителі.

21.05.2022