Митрополит Варсонофій звершив літургію в селі Бохоники, де розкольники захопили храм УПЦ (+відео)

15.05.2021

15 травня 2021 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у храмі на честь святого апостола Іоана Богослова, села Бохоники Вінницького району.

Богослужіння відбулось під відкритим небом, біля облаштованого приміщення, де громада УПЦ молиться з 2019 року у зв’язку з тим, що їх храм був захоплений представниками ПЦУ.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії архім. Аркадій Сенчуківський, благочинний Вінницького районного благочиння прот. Миколай Строк, настоятель храму прот. Артемій Міщенко та духовенство благочиння.

За літургією настоятель храму прот. Артемій був нагороджений правом носіння хреста з прекрасами.
Багато вірян та діток взяли участь у таїнстві Євхаристії.

Митрополит Варсонофій подякував священику та парафіянам за стійкість у вірі та вірність канонічній Христовій Церкві.

Дорогі брати і сестри, просимо Вас підтримати громаду УПЦ села Бохоники! Приміщення, де моляться віряни потребує капітального ремонту. Будемо всім щиро вдячні!

Міщенко Артемій Олександрович

Пряма трансляція богослужіння та проповіді: