В Офісі Президента зареєстрували Звернення від мільйонів віруючих УПЦ щодо законопроектів, які порушують їхні права (+відео)

02.04.2021

Віруючі Української Православної Церкви зібрали 1 060 238 підписів під Зверненнями до Президента України Володимира Зеленського, Кабінету міністрів та інших інституцій влади, які близько сотні православних українців з різних єпархій УПЦ особисто привезли та передали в Офіс Президента 1 квітня 2021 року. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

З благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, в тому числі були передані і підписи вірян Вінницької єпархії.

Про вимоги вірян Української Православної Церкви з приводу дискримінаційних законів та ескалації релігійних конфліктів, які були спровоковані цими законами, розповіли під час брифінгу в прес-центрі «Українських новин» Голова Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент; настоятель Михайлівського храму в селі Задубрівка Чернівецько-Буковинської єпархії протоієрей Віталій Дуров, релігійний експерт Юрій Євгенович Решетніков та політолог Кость Бондаренко.

Представники релігійних громад, що постраждали від рейдерства «ПЦУ» з різних єпархій УПЦ, в тому числі Волинської, Житомирської, Рівненської та Сарненської, приїхали до столиці спеціально, щоб особисто передати зібрані підписи можновладцям з вимогою використати надане президентській вертикалі право законодавчої ініціативи для відміни низки скандальних антицерковних законів.

Насамперед священнослужителі УПЦ відслужили на Володимирській гірці молебень, за яким віруючі молилися про мир в Україні.

Після спільної молитви представники Української Православної Церкви вирушили до Офісу Президента.

На місці до віруючих вийшов головний консультант Приймальні Президента України Офісу Президента України Ахметов Ігор Бакитович, який прийняв документи від віруючих.

Звернення «з приводу реалізації конституційного права законодавчої ініціативи у Верховній Раді України з метою захисту прав осіб (мирян), які належать до віруючих УПЦ» зареєстрували під номером 22/16975-26.

В Українській Православній Церкві сподіваються, що їх голос буде почутий.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

ВІДЕО. Браїлівський жіночий монастир. Програма “Емаус – сіли і поїхали”

Програма Одеської єпархії завітала до Свято-Троїцького монастиря Вінницької єпархії. Читайте повну інформацію про Браїлівський монастир на нашому сайті: Свято-Троїцький Браїлівський жіночий монастир

13.04.2021

Відбулись збори благочинних Вінницької єпархії

Під керівництвом митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулись збори благочинних Вінницької єпархії. У зібранні також взяли участь секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), ігумен Лемешівського монастиря архім. Марк (Барановський), ігуменя Браїлівського монастиря Антонія (Стеценко). Було обговорено актуальні питання з життя єпархії, архієрей розповів про загрозу прийняття антицерковних законів, ігнорування владою проблем вірян УПЦ, а також було […]

13.04.2021

Митрополит Варсонофій відвідав у лікарні клірика Хмільницького благочиння

Митрополит Вінницький і Барський Варсонофій відвідав у одній з лікарень міста Хмільника настоятеля храму Покрова Пресвятої Богородиці прот. Володимира Леванчука. У священика нещодався стався інфаркт. Архієрей подарував священику ікону, передав допомогу і поспілкувався. Разом з владикою отця Володимира також відвідали секретар єпархії архім. Аркадій та благочинний прот. Михаїл Шикирун. Дивіться також: Графік архієрейських богослужінь з […]

13.04.2021