Учасниця дитячого хору Стрітенського храму здобула перемогу на чемпіонаті України з танців на візках

04.03.2021

13-річна Яна Верба, яка є парафіянкою та учасницею диячого хору у Стрітенському храмі Вінниці, здобула перемогу на чемпіонаті України з танців на візках.

Ось що про це повідомляє “Вінниця News”: Своїм талантом та харизмою вінничанка підкорила три десятки суворих суддів на чемпіонаті України зі спортивно-бальних танців на візках.
Це були змагання високого рівня, на які з’їхались учасники різного віку з усієї України.
В одній з програм Яна разом із суперницями на величезному танцювальному майданчику виконувала вальс, самбу та джайв.

До змагань Яну готували столичні тренери.
Двічі на тиждень батьки возять її до київської танцювальної студії. Один із танців, хоч найважче давався на репетиціях, все ж приніс одну з перемог: Яна “обтанцювала” навіть чемпіонів Світу.

В руках вінничанки – чемпіонське золото.
Причому, не перше в житті Яни.
Свою танцювальну кар’єру дівчинка почала ще три роки тому разом з колективом танцівниць на візках центру ГО “Гармонія”, і вже не раз підкорювала велику сцену.

В “Гармонії” я почала впевненіше себе почувати, показувала себе людям.
Зараз я нічого не боюся, – розповідає Яна.

Брати участь у танцювальних батлах такого високого рівня дівчинка мріяла давно.
Втім, до чемпіонатів допускаються лише учасники на професійних, спеціально прилаштованих для танців візках.
А це задоволення – не з дешевих, каже мама дівчинки Марина Верба. Тим більше виготовляють їх виключно на індивідуальне замовлення.

На рівні міста нас дуже підтримали.
В нас не було візка для танців і наша мерія нам допомогла придбати особливий візочок для танцю, – говорить Марина Верба.

Тож тепер, у всеозброєнні, талановита вінничанка зможе приносити рідному місту ще більше перемог.
Наступні змагання, з яких збирається привезти нагороди танцівниця, відбудуться восени.

Джерело: https://www.facebook.com/1081917275183182/posts/5155252807849588/?d=n

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

ВІДЕО. Браїлівський жіночий монастир. Програма “Емаус – сіли і поїхали”

Програма Одеської єпархії завітала до Свято-Троїцького монастиря Вінницької єпархії. Читайте повну інформацію про Браїлівський монастир на нашому сайті: Свято-Троїцький Браїлівський жіночий монастир

13.04.2021

Відбулись збори благочинних Вінницької єпархії

Під керівництвом митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулись збори благочинних Вінницької єпархії. У зібранні також взяли участь секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), ігумен Лемешівського монастиря архім. Марк (Барановський), ігуменя Браїлівського монастиря Антонія (Стеценко). Було обговорено актуальні питання з життя єпархії, архієрей розповів про загрозу прийняття антицерковних законів, ігнорування владою проблем вірян УПЦ, а також було […]

13.04.2021

Митрополит Варсонофій відвідав у лікарні клірика Хмільницького благочиння

Митрополит Вінницький і Барський Варсонофій відвідав у одній з лікарень міста Хмільника настоятеля храму Покрова Пресвятої Богородиці прот. Володимира Леванчука. У священика нещодався стався інфаркт. Архієрей подарував священику ікону, передав допомогу і поспілкувався. Разом з владикою отця Володимира також відвідали секретар єпархії архім. Аркадій та благочинний прот. Михаїл Шикирун. Дивіться також: Графік архієрейських богослужінь з […]

13.04.2021