Соборне архієрейське богослужіння у Браїлівській обителі. День тезоімеництва митрополита Варсонофія

19.02.2021

19 лютого 2021, року у Свято-Троїцькому Браїлівському жіночому монастирі відбулось архієрейське соборне богослужіння в день пам‘яті прп. Варсонофія Великого.

Божественну літургію очолив митрополит Тульчинський і Брацлавський Іоанафан. Його Високопреосвященству співслужили митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, єпископ Ладижинський Сергій, секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), благочинні та священики Вінницької єпархії.

За літургією були піднесені особливі молитви за нині тезоіменитого митрополита Варсонофія.

По завершені богослужіння відбулось славління свята Стрітення та прп. Варсонофія Великого.
Від імені всіх присутніх митрополита Варсонофія привітав митрополит Іонафан. Також архієрея вітали секретар єпархії, ігуменя Антонія та духовенство з вірянами.
Митрополит Варсонофій висловив щиру вдячність архієреям, священикам і вірянам за привітання та спільну молитву.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Відбулась зустріч митрополита Варсонофія з православною молоддю Вінниці

Відбулась зустріч митрополита Вінницького і Барського Варсонофія з православною молоддю Вінниці. Зустріч організована за участю прот. Сергія Корженка та його помічників. У зібрані також взяли участь секретар єпархії архім. Аркадій Сенчуківський та керівник відділу Благодійності і соціального служіння диякон Георгій Толчев. Митрополит Варсонофій розповів молоді про сучасне положення Української Православної Церкви, антиканонічні дії патріарха Варфоломія, […]

02.03.2021

Митрополит Варсонофій звершив Божественну літургію в Неділю про блудного сина

28 лютого митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у Хрестовоздвиженському храмі Вінниці в Неділю, що йменується «про блудного сина». Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму прот. Миколай Давидовський та благочинний прот. Богдан Маліновський. По завершені богослужіння владика звернувся до пастви зі словом проповіді. Архіпастир пояснив вірянам притчу Господа про блудного сина та закликав залишити […]

28.02.2021

Всенічне бдіння напередодні Неділі про блудного сина

27 лютого митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у Хрестовоздвиженському храмі Вінниці напередодні Неділі про блудного сина. Архієрею співслужили клірики храму.

27.02.2021