Архієрейське богослужіння в день свята Стрітення Господнього. Престольне свято храму

15.02.2021

15 лютого 2021 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у храмі Стрітення Господнього міста Вінниці.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), благочинний Вінницького 1-о міського благочиння прот. Богдан Маліновський, настоятель храму прот. Сергій Виговський, клірики храму та духовенство міста.

За літургією підносились особливі молитви за мир в Україні та позбавлення від епідемії.

Після Євангельського читання митрополит Варсонофій розповів про свято Стрітення Господнього, як подію, яка розпочала історію Нового Заповіту.

По завершені богослужіння архієрей привітав настоятеля та усіх парафіян з престольним святом. Також владика привітав прот. Володимира Коржевого та диякона Ілію Виговського з річницями хіротоній.

Настоятель храму протоієрей Сергій подякував митрополиту за візит та подарував ікону «Спас Нерукотворний».

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Відбулась зустріч митрополита Варсонофія з православною молоддю Вінниці

Відбулась зустріч митрополита Вінницького і Барського Варсонофія з православною молоддю Вінниці. Зустріч організована за участю прот. Сергія Корженка та його помічників. У зібрані також взяли участь секретар єпархії архім. Аркадій Сенчуківський та керівник відділу Благодійності і соціального служіння диякон Георгій Толчев. Митрополит Варсонофій розповів молоді про сучасне положення Української Православної Церкви, антиканонічні дії патріарха Варфоломія, […]

02.03.2021

Митрополит Варсонофій звершив Божественну літургію в Неділю про блудного сина

28 лютого митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у Хрестовоздвиженському храмі Вінниці в Неділю, що йменується «про блудного сина». Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму прот. Миколай Давидовський та благочинний прот. Богдан Маліновський. По завершені богослужіння владика звернувся до пастви зі словом проповіді. Архіпастир пояснив вірянам притчу Господа про блудного сина та закликав залишити […]

28.02.2021

Всенічне бдіння напередодні Неділі про блудного сина

27 лютого митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у Хрестовоздвиженському храмі Вінниці напередодні Неділі про блудного сина. Архієрею співслужили клірики храму.

27.02.2021