Архієрейське богослужіння в день престольного свята храму св. мученика Трифона. Дияконська хіротонія

14.02.2021

14 лютого 2021 року, у Неділю 36-у по П’ятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у храмі св. мученика Тріфона міста Вінниці.

У цей день парафіяни відзначали престольне свято свого храму.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), благочинний Вінницького II міського округу прот. Михаїл Олійник, настоятель храму прот. Ігор Лампіцький та духовенство міста.

За літургією була звершена дияконська хіротонія Бордяковського Олександра.

По завершені богослужіння митрополит Варсонофій привітав настоятеля на усіх присутніх вірян зі святом. Владика подякував отцю Ігорю і його помічникам за працю на славу нашої Церкви. Також архієрей привітав маму настоятеля Катерину та іподиякона Василія Кочубейника з днем народження.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Відбулась зустріч митрополита Варсонофія з православною молоддю Вінниці

Відбулась зустріч митрополита Вінницького і Барського Варсонофія з православною молоддю Вінниці. Зустріч організована за участю прот. Сергія Корженка та його помічників. У зібрані також взяли участь секретар єпархії архім. Аркадій Сенчуківський та керівник відділу Благодійності і соціального служіння диякон Георгій Толчев. Митрополит Варсонофій розповів молоді про сучасне положення Української Православної Церкви, антиканонічні дії патріарха Варфоломія, […]

02.03.2021

Митрополит Варсонофій звершив Божественну літургію в Неділю про блудного сина

28 лютого митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у Хрестовоздвиженському храмі Вінниці в Неділю, що йменується «про блудного сина». Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму прот. Миколай Давидовський та благочинний прот. Богдан Маліновський. По завершені богослужіння владика звернувся до пастви зі словом проповіді. Архіпастир пояснив вірянам притчу Господа про блудного сина та закликав залишити […]

28.02.2021

Всенічне бдіння напередодні Неділі про блудного сина

27 лютого митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у Хрестовоздвиженському храмі Вінниці напередодні Неділі про блудного сина. Архієрею співслужили клірики храму.

27.02.2021