Паломники Вінницької єпархії відвідали святині Єгипту

13.02.2021

З благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, група паломників Вінницької єпархії відвідала гору Синай та монастир святої великомучениці Єкатерини у Єгипті.

З 1 по 8 лютого група паломників Вінницької єпархії на чолі з кліриком Троїцького Браїлівського жіночого монастиря архімандритом Єнохом (Тораком) зввершила паломницьку поїздку до святинь Єгипту.
Паломники піднялись на гору пророка Моїсея, на вершині якої звершили молебень з акафистом. Також віряни відвідали монастир святої великомучениці Єкатерини біля підніжжя гори Синай, побували біля «Неопалимої купини» та колодязя пророка Моїсея.
Поїздка була організована паломницькою службою «Фавор».

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Відбулась зустріч митрополита Варсонофія з православною молоддю Вінниці

Відбулась зустріч митрополита Вінницького і Барського Варсонофія з православною молоддю Вінниці. Зустріч організована за участю прот. Сергія Корженка та його помічників. У зібрані також взяли участь секретар єпархії архім. Аркадій Сенчуківський та керівник відділу Благодійності і соціального служіння диякон Георгій Толчев. Митрополит Варсонофій розповів молоді про сучасне положення Української Православної Церкви, антиканонічні дії патріарха Варфоломія, […]

02.03.2021

Митрополит Варсонофій звершив Божественну літургію в Неділю про блудного сина

28 лютого митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у Хрестовоздвиженському храмі Вінниці в Неділю, що йменується «про блудного сина». Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму прот. Миколай Давидовський та благочинний прот. Богдан Маліновський. По завершені богослужіння владика звернувся до пастви зі словом проповіді. Архіпастир пояснив вірянам притчу Господа про блудного сина та закликав залишити […]

28.02.2021

Всенічне бдіння напередодні Неділі про блудного сина

27 лютого митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у Хрестовоздвиженському храмі Вінниці напередодні Неділі про блудного сина. Архієрею співслужили клірики храму.

27.02.2021