Соборне архієрейське богослужіння у Лемешівському чоловічому монастирі

11.01.2021

11 січня 2021 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Іоанно-Богословському Лемешівському чоловічому монастирі.

Сьогодні Православна Церква вшановувала пам‘ять 14000 младенців від Ірода вбитих, прп. Марка Печерського та інших святих.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), архім. Андронік (Христофор) – Балтська єпархія, ігумен Лемешівського монастиря архім. Марк (Барановський), благочинний Бородянського округу Київської єпархії прот. Віктор Талько, благочинний Вінницького району прот. Миколай Строк, духовенство монастиря та гості з Тульчинської, Рівненської і Хмельницької єпархій.

По завершені літургії і славління Різдва Христового митрополит Варсонофій звернувся до вірян зі словами проповіді.

Архієрей привітав ігумена Лемешівського монастиря архімандрита Марка з днем Небесного покровителя, владика подякував ігумену за багаторічну працю на славу Церкви і користь обителі та подарував ікону «Святого сімейства» з «Андріївським» хрестом.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Онлайн-концерт єпархії «Вифлеємське сяйво» відбудеться 31 січня

З благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, онлайн-концерт «Вифлеємське сяйво» відбудеться 31 січня о 16:00. У концерті візьмуть участь учасники-переможці відеоконкурсу колядок, який відбувся у нашій єпархії. Кращі відео вже були опубліковані (та ще будуть публікуватись) на нашому YouTube-каналі та сторінці у Facebook. З колективами, які візьмуть участь у концерті, зв‘яжуться працівники єпархії. Щиро дякуємо […]

18.01.2021

Неділя перед Богоявленням. Митрополит Варсонофій звершив літургію в Іоанно-Богословському храмі Вінниці

17 січня 2021 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у храмі на честь св. апостола і євангеліста Іоанна Богослова міста Вінниці. Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), настоятель прот. Василій Сонін та клірики храму. Після читання святого Євангелія митрополит Варсонофій звернувся до вірян зі словами проповіді. По завершені богослужіння архієрей […]

17.01.2021

Митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння напередодні Неділі перед Богоявленням

16 січня 2021 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у Хрестовоздвиженському храмі Вінниці. Архієрею співслужили настоятель і клірики храму. Також завтра Православна Церква вшановує собор 70-и апостолів. 17 січня митрополит Варсонофій звершить Божественну літургію у храмі св. ап. Іоанна Богослова м.Вінниці. Зустріч о 8:45.

16.01.2021