Святкування Різдва Христового у Вінниці. Привітання архієрея | Колядки і подарунки діткам (+відео)

08.01.2021

7 січня 2021 року у Стрітенському храмі Вінниці відбудось святкове соборне вечірнє богослужіння духовенства міста, яке очолив митрополит Вінницький і Барський Варсонофій.

Настоятелем храму є прот. Сергій Виговський. За богослужінням співав хор під керівництвом прот. Володимира Коржевого.

По завершені соборної молитви митрополит Варсонофій звернувся до всіх присутніх зі словами проповіді та привітань. Керуючого Вінницькою єпархією, від імені духовенства міста, привітав секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський).

Для архієрея, духовенства та усіх вірян колядували різні колективи вінницьких храмів, а також хор священиків Вінницької єпархії. Усі присутні в храмі дітки отримали від архієрея різдвяні подарунки, а старші віряни – іконки.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Онлайн-концерт єпархії «Вифлеємське сяйво» відбудеться 31 січня

З благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, онлайн-концерт «Вифлеємське сяйво» відбудеться 31 січня о 16:00. У концерті візьмуть участь учасники-переможці відеоконкурсу колядок, який відбувся у нашій єпархії. Кращі відео вже були опубліковані (та ще будуть публікуватись) на нашому YouTube-каналі та сторінці у Facebook. З колективами, які візьмуть участь у концерті, зв‘яжуться працівники єпархії. Щиро дякуємо […]

18.01.2021

Неділя перед Богоявленням. Митрополит Варсонофій звершив літургію в Іоанно-Богословському храмі Вінниці

17 січня 2021 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у храмі на честь св. апостола і євангеліста Іоанна Богослова міста Вінниці. Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), настоятель прот. Василій Сонін та клірики храму. Після читання святого Євангелія митрополит Варсонофій звернувся до вірян зі словами проповіді. По завершені богослужіння архієрей […]

17.01.2021

Митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння напередодні Неділі перед Богоявленням

16 січня 2021 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у Хрестовоздвиженському храмі Вінниці. Архієрею співслужили настоятель і клірики храму. Також завтра Православна Церква вшановує собор 70-и апостолів. 17 січня митрополит Варсонофій звершить Божественну літургію у храмі св. ап. Іоанна Богослова м.Вінниці. Зустріч о 8:45.

16.01.2021