Керуючий Вінницькою єпархією зустрівся з митрополитом Бейрута Ілією

07.11.2020

6 листопада митрополит Вінницький і Барський Варсонофій зустрівся з митрополитом Бейрута Ілією (Ауді) у резиденції митрополита в столиці Лівана.

Від Української Православної Церкви митрополит Варсонофій передав фінансову допомогу Антиохійській Церкві, яка постраждала від сильного вибуху у порту Бейрута. Кошти збирали духовенство і віряни УПЦ.

Архієреї поговорили про церковний розкол в Україні, життя Бейрутської митрополії, а також поспілкувались на богословські теми.

Митрополит Варсонофій подарував митрополиту Ілії ікону Божої Матері «Почаївська» вінницького виробництва.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Відбулась зустріч митрополита Варсонофія з православною молоддю Вінниці

Відбулась зустріч митрополита Вінницького і Барського Варсонофія з православною молоддю Вінниці. Зустріч організована за участю прот. Сергія Корженка та його помічників. У зібрані також взяли участь секретар єпархії архім. Аркадій Сенчуківський та керівник відділу Благодійності і соціального служіння диякон Георгій Толчев. Митрополит Варсонофій розповів молоді про сучасне положення Української Православної Церкви, антиканонічні дії патріарха Варфоломія, […]

02.03.2021

Митрополит Варсонофій звершив Божественну літургію в Неділю про блудного сина

28 лютого митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у Хрестовоздвиженському храмі Вінниці в Неділю, що йменується «про блудного сина». Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму прот. Миколай Давидовський та благочинний прот. Богдан Маліновський. По завершені богослужіння владика звернувся до пастви зі словом проповіді. Архіпастир пояснив вірянам притчу Господа про блудного сина та закликав залишити […]

28.02.2021

Всенічне бдіння напередодні Неділі про блудного сина

27 лютого митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у Хрестовоздвиженському храмі Вінниці напередодні Неділі про блудного сина. Архієрею співслужили клірики храму.

27.02.2021