Митрополит Варсонофій звершив літургію в день престольного свята храму в Калинівському благочинні

09.10.2020

9 жовтня митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в день шанування преставлення святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова у с. Лісова Лисіївка Калинівського благочиння.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії прот. Роман Макар, благочинний Калинівського округу прот. Володимир Розман, настоятель храму прот. Антоній Бедзір та духовенство Калинівського благочиння.

За богослужінням співав хор Хрестовоздвиженського храму Вінниці під керівництвом Хрестини Бедзір.

Сьогодні віряни храму на честь св. ап. і єв. Іоанна Богослова відзначали престольне свято та 145 років від заснування своєї церкви.

По завершені літургії та архіпастирської проповіді відбувся молебень з хресним ходом навколо храму, архієрей і священики окропили вірян святою водою.

Також у цей день віряни храму відзначали 35-ліття служіння прот. Антонія у селі Лісова Лисіївка. З нагоди цієї дати, за велику працю на парафії, а також за заслуги перед Українською Православною Церквою митрополит Варсонофій, від імені Предстоятеля УПЦ, вручив прот. Антонію Бедзіру орден св. кн. Ярослава Мудрого.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Митрополит Варсонофій звершив літургію у Вінницькому районі. Престольне свято храму

25 жовтня, у Неділю 20-у по П’ятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у храмі на честь Єрусалимської ікони Божої Матері села Оленівка Вінницького району. Його Високопреосвященству співслужили благочинний Вінницького районного округу прот. Миколай Строк, настоятель храму архімандрит Аггей (Поліщук) та прот. Анатолій Кузнєцов. Сьогодні віряни храму відзначали престольне свято своєї церкви, а […]

25.10.2020

Митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння напередодні Неділі 20-ї по П‘ятидесятниці

24 жовтня митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у Хрестовоздвиженському храмі Вінниці напередодні Неділі 20-ї по П‘ятидесятниці. Також завтра Православна Церква вшановує пам‘ять святих отців 7-о Вселенського собору. Нагадуємо, Митрополит Варсонофій звершив освячення нового храму та літургію у с.Носківці Жмеринського р-ну Дивіться також: 30 РОКІВ АВТОНОМІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ (+відео)

24.10.2020

Митрополит Варсонофій звершив Божественну літургію в місті Козятин

24 жовтня 2020 року митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у храмі на честь преподобного Серафима Саровського міста Козятин. Його Високопреосвященству співслужив благочинний Козятинського району прот. Миколай Волохатий та духовенство Козятинського благочиння. Нагадуємо, Вже третій клірик повернувся з розколу у Вінницькій єпархії За літургією архієрей нагородив кліриків благочиння богослужбовими нагородами: прот. Миколай Волохатий, […]

24.10.2020