Митрополит Варсонофій взяв учать у семінарі «Павлівка – витоки духовності»

25.09.2020

Під керівництвом митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбувся спільний виїзний семінар Вінницької єпархії та Спілки письменників Вінниччини у селі Павлівка Калинівського району.

У семінарі також взяли участь секретар єпархії прот. Роман Макар і голова спілки письменників Вінницької області Вадим Вітковський.

Нагадуємо, Митрополит Варсонофій звершив літію на могилах перших священиків Павлівки

У план семінару, який проходив під відкритим небом, входили презентація книги настоятеля храму на честь Собору св. прор. Іоанна Предтечі у Вінниці прот. Бориса Пентюка «Павлівка – витоки духовності», а також знайомство з музеєм старожитностей «Родинна оселя».

На семінарі виступали: митрополит Варсонофій, голова Спілки письменників області Вітковський Вадим, редактор книги Михайло Каменюк, депутат обл. ради Жанна Дмитренко – член Спільки письменників України та інші письменники.

По завершені свого слова автор книги прот. Борис Пентюк відмітив: «..сила Церкви не в минулому, сьогоденні або в майбутньому, а тільки у Христі, який перебуває до завершення віку, щоб кожен зміг найти в Ньому доцільність свого життя..».

У музеї учасники семінару оглянули старовинні ікони, вишивки, рушники та інші предмети побутового вжитку.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архієрей очолив святкове богослужіння у храмі Вознесіння Господнього с. Широка Гребля

26 жовтня 2021 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій очолив святкове богослужіння у храмі Вознесіння Господнього с. Широка Гребля, на честь 65-ліття благочинного Хмільницького округу, протоієрея Михаїла Шикируна. Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії архім. Аркадій, благочинні Вінницької єпархії, ігумен Лемешівського чоловічого монастиря та духовенство Хмільницького благочиння. Дияконський чин очолив архідиякон Миколай Кравець. За літургією співав […]

26.10.2021

Архієрей звершив літургію у Неділю 18-у по П‘ятидесятниці

24 жовтня 2021 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Андріє-Володимирському храмі Києва. Архієрею співслужили благочинний прот. Павел Білий та клірики храму. Після богослужіння, за заслуги перед Церквою у справі іконопису, владика вручив Сергію Ільчишину медаль святих Антонія і Феодосія Печерських. Також в цей день архієрей звершив заупокійну літію за новопреставленою співробітницею […]

24.10.2021

Проповідь у Неділю 18-ту після П’ятидесятниці. Тлумачення Євангелія

Проповідь ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра у Неділю 18-ту після П’ятидесятниці. За матеріалами сайту КДАіС. 11 Після цього Іісус пішов до міста, що зветься Наїн; і з Ним йшло багато учнів Його і безліч народу. 12 Коли ж Він підійшов до воріт міста, якраз виносили померлого, єдиного сина у матері, а […]

23.10.2021