Браїлівський хресний хід Вінницької єпархії прибув у Почаївську лавру

26.08.2020

26 серпня 2020 року хресна хода, яка 19 серпня вийшла зі Свято-Троїцького Браїліського, прибула у Свято-Успенську Почаївську лавру.

Відео прибуття і зустріч паломників біля воріт лаври опблікував “Перший Козацький”.

«Благодарим вас за эту победу над своими слабостями и немощами! – вітали паломників у лаврі. – Дай Бог, чтобы ваши молитвы дошли до престола Божьего и вернулись в ваши сердца и сердца тех, за кого вы молились весь этот путь, такою благодатью, что умиротворит все души, дарует разум и любовь, чтобы все мы жили в любви Христовой. Очень важно в такое время, как сейчас, что люди проявляют такую решительность и мужество и свидетельствуют перед всем миром, что еще есть на свете православные христиане, которые хотят спасаться в истинной вере».

Браїлівський хресний хід 2020 дійшов до Почаївської Лаври! Останні кроки

#ХРЕСНА_ХОДА З #БРАЇЛОВА ПОДОЛАЛА СОТНІ КІЛОМЕТРІВ І ЗУПИНИЛАСЯ БІЛЯ ВОРІТ СВЯТОЇ #ЛАВРИ. ОСТАННІ КРОКИ, ВАЖЛИВІ СЛОВА І НЕВИМОВНІ #ПОЧУТТЯ!"Христос Воскресє! – Воістину Воскресє!"Благодарим вас за цю перемогу над своїми слабостями та неміщами! Дай Бог, аби ваші молитви дішли до престола Божого! Аби повернулисяя ваші молитви такою благодаттю, що умиротворить всі душі, дарує разум і любов, аби усі ми жили улюбові один до одного, як заповідує Євагеліє…! Нехай покров Божої Матері прибуде над нами. На шляху у християн було багато труднощів і перешкод, але вони долали їх. Як і ви сдолали свій хресний шлях!"Хрестохідці щорічно долають понад 200 кілометрів, щоб взяти участь у престольному святі Свято-Успенської Почаївської Лаври, яке в обителі відзначають 28 серпня.

Опубліковано Перший Козацький Середа, 26 серпня 2020 р.

Нагадуємо про подію:

Загалом паломники подолали 275 кілометрів з Браїлова до Почаєва під пастирським керівництвом архім. Іоасафа (Ковецького).

На зустріч хрестоходців у лаврі прибула також ігуменя Браїлівського монастиря м. Антонія (Стеценко).

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Митрополит Варсонофій звершив літургію у Вінницькому районі. Престольне свято храму

25 жовтня, у Неділю 20-у по П’ятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у храмі на честь Єрусалимської ікони Божої Матері села Оленівка Вінницького району. Його Високопреосвященству співслужили благочинний Вінницького районного округу прот. Миколай Строк, настоятель храму архімандрит Аггей (Поліщук) та прот. Анатолій Кузнєцов. Сьогодні віряни храму відзначали престольне свято своєї церкви, а […]

25.10.2020

Митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння напередодні Неділі 20-ї по П‘ятидесятниці

24 жовтня митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у Хрестовоздвиженському храмі Вінниці напередодні Неділі 20-ї по П‘ятидесятниці. Також завтра Православна Церква вшановує пам‘ять святих отців 7-о Вселенського собору. Нагадуємо, Митрополит Варсонофій звершив освячення нового храму та літургію у с.Носківці Жмеринського р-ну Дивіться також: 30 РОКІВ АВТОНОМІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ (+відео)

24.10.2020

Митрополит Варсонофій звершив Божественну літургію в місті Козятин

24 жовтня 2020 року митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у храмі на честь преподобного Серафима Саровського міста Козятин. Його Високопреосвященству співслужив благочинний Козятинського району прот. Миколай Волохатий та духовенство Козятинського благочиння. Нагадуємо, Вже третій клірик повернувся з розколу у Вінницькій єпархії За літургією архієрей нагородив кліриків благочиння богослужбовими нагородами: прот. Миколай Волохатий, […]

24.10.2020