У Вінницькій єпархії відбувся молодіжний футбольний турнір (фото)

30.07.2020

29 липня, з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, у м. Хмільник Вінницької області відбувся футбольний турнір за участю молоді, організований Молодіжним відділом Вінницької єпархії.

На «кордоні» Хмільницького району архієрея зустрічали благочинний округу зі своїми помічницями.

На турнірі був присутній керуючий Вінницькою єпархією митрополит Варсонофій, мер міста Хмільник Редчик Сергій, секретар єпархії прот. Роман Макар, благочинний Хмільницького округу прот. Михаїл Шикирун, керівник Молодіжного відділу архім. Аркадій Сенчуківський та духовенство району.

Розпочався турнір вітальним словом архієрея, а також учасників вітали перший заступник міського голови Сташко Андрій Володимирович та начальник відділу спорту Хмільницької міської ради Пачевський Віталій Григорович.

Перед початком матчів митрополит Варсонофій подарував кожному учаснику нові календарі на 2021 рік (фото в галареї), які можна придбати на складі Вінницької єпархії.

Футбольні баталії розпочались на центральному стадіоні міста.

Ось що повідомляє про турнір офіційна сторінка Молодіжного відділу єпархії:

“Отже, Молодіжний Футбольний Турнір завершено з такими результатами:

1. За участь була нагороджена команда Літинського благочиння “Ортодокс”. 2. Третє місце у Турнірі зайняла команда “Фавор” з Барського благочиння3. Друге місце отримала команда “Ніка” з Хмільницького благочиння 4. Кубок першості виборола команда з Вінницького благочиння “Спас”.

Усі учасники були нагороджені грамотами та подарунками від Владики Варсонофія, а кращий гравець Дробатий Данило та кращий воротар Феденюк Іван отримали подарунки від міської ради м. Хмільник. Дякуємо всім, хто потрудився над організацією змагань. Дякуємо усім гравцям, які чесно боролися за призові місця та тренерам і священикам, які взяли участь у змаганні. Окрема подяка отцю Михаїлу -благочинному Хмільницького району, та отцю Олексію Мацалі за організацію турніру.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Митрополит Варсонофій звершив таїнство Вінчання

23 листопада митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив таїнство Вінчання у храмі честь прп. Параскеви П‘ятниці села Мала Жмеринка. Архієрей повінчав Богдана і Анну, які є активними парафіянами храму та помічниками керівника Молодіжного відділу архім. Аркадія. Новоствореній сім’ї владика побажав Божої допомоги на нелегкому шляху, щирої любові та постійної молитви до нашого Господа, а також […]

24.11.2020

Митрополит Варсонофій звершив літію на могилі Блаженнішого митрополита Володимира у 85-у річницю з дня народження покійного Предстоятеля

23 листопада митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив заупокійну літію на могилі покійного Предстоятеля УПЦ Блаженнішого митрополита Володимира (Сабодана) у Києво-Печерській лаврі. Сьогодні, відзначаючи, 85-й рік з дня народження Блаженнішого митрополита Володимира, митрополит Варсонофій помолився, щоб Господь упокоїв його душу в оселях праведників, щоб Господь по його молитвах дарував мир нашій Церкві, нашій державі і […]

23.11.2020

Святкове архієрейське богослужіння у Лемешівському монастирі в день шанування ікони Божої Матері «Скоропослушниця»

22 листопада 2020 року, у Неділю 24-у по П’ятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Іоанно-Богословському Лемешівському монастирі. Його Високопреосвященству співслужили ігумен монастиря архім. Марк (Барановський), благочинний Вінницького районного округу прот. Миколай Строк, насельник Києво-Печерської лаври архім. Макарій (Коломієць), духовенство Калинівського благочиння, міста Вінниці та братія обителі у священному сані. Богослужіння відбулось […]

22.11.2020