У Вінницькій єпархії відбувся молодіжний футбольний турнір (фото)

30.07.2020

29 липня, з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, у м. Хмільник Вінницької області відбувся футбольний турнір за участю молоді, організований Молодіжним відділом Вінницької єпархії.

На «кордоні» Хмільницького району архієрея зустрічали благочинний округу зі своїми помічницями.

На турнірі був присутній керуючий Вінницькою єпархією митрополит Варсонофій, мер міста Хмільник Редчик Сергій, секретар єпархії прот. Роман Макар, благочинний Хмільницького округу прот. Михаїл Шикирун, керівник Молодіжного відділу архім. Аркадій Сенчуківський та духовенство району.

Розпочався турнір вітальним словом архієрея, а також учасників вітали перший заступник міського голови Сташко Андрій Володимирович та начальник відділу спорту Хмільницької міської ради Пачевський Віталій Григорович.

Перед початком матчів митрополит Варсонофій подарував кожному учаснику нові календарі на 2021 рік (фото в галареї), які можна придбати на складі Вінницької єпархії.

Футбольні баталії розпочались на центральному стадіоні міста.

Ось що повідомляє про турнір офіційна сторінка Молодіжного відділу єпархії:

“Отже, Молодіжний Футбольний Турнір завершено з такими результатами:

1. За участь була нагороджена команда Літинського благочиння “Ортодокс”. 2. Третє місце у Турнірі зайняла команда “Фавор” з Барського благочиння3. Друге місце отримала команда “Ніка” з Хмільницького благочиння 4. Кубок першості виборола команда з Вінницького благочиння “Спас”.

Усі учасники були нагороджені грамотами та подарунками від Владики Варсонофія, а кращий гравець Дробатий Данило та кращий воротар Феденюк Іван отримали подарунки від міської ради м. Хмільник. Дякуємо всім, хто потрудився над організацією змагань. Дякуємо усім гравцям, які чесно боролися за призові місця та тренерам і священикам, які взяли участь у змаганні. Окрема подяка отцю Михаїлу -благочинному Хмільницького району, та отцю Олексію Мацалі за організацію турніру.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Графік роботи єпархіального управління в березні

У зв‘язку з продовженням в Україні карантинних обмежень, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій затвердив наступні робочі дні канцелярії Вінницької єпархії: 9, 10, 11, |16 та 18 з 12: до 16:00|, 23, 24, 25, 30, 31 березня.

06.03.2021

Митрополит Варсонофій відвідав собор у Тернополі та зустрівся з митрополитом Сергієм

Митрополит Вінницький і Барський Варсонофій відвідав кафедральний собор УПЦ в Тернополі на честь святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Також керуючий Вінницькою єпархією поспілкувався з Тернопільським митрополитом Сергієм. Іподиякон Володимир показав архієрею собор, у якому наразі працюють художники. Владика Варсонофій поклонився святиням у нижнього храму та оглянув верхній на честь Почаївської ікони Божої […]

05.03.2021

Учасниця дитячого хору Стрітенського храму здобула перемогу на чемпіонаті України з танців на візках

13-річна Яна Верба, яка є парафіянкою та учасницею диячого хору у Стрітенському храмі Вінниці, здобула перемогу на чемпіонаті України з танців на візках. Ось що про це повідомляє “Вінниця News”: Своїм талантом та харизмою вінничанка підкорила три десятки суворих суддів на чемпіонаті України зі спортивно-бальних танців на візках.Це були змагання високого рівня, на які з’їхались […]

04.03.2021