Митрополит Варсонофій звершив літургію та панахиду в 40-й день після смерті прот. Олексія Іродова

22.06.2020

22 червня 2020 року митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію та панахиду у храмі священномученика Володимира, митрополита Київського м.Вінниці.

Заупокійне богослужіння відбулось в 40-й день після смерті протоієрея Олексія Іродова – настоятеля даного храму.

Його Високопреосвященству співслужили прот. Михаїл Олійник – благочинний 2-о міського благочиння м. Вінниці та духовенство міста.

По завершенні соборної молитви благочинний зачитав Указ архієрея про призначення прот. Артемія Шикули новим настоятелем храму.

Царство Небесне та Вічний спокій протоієрею Олексію!

Читайте також: У храмах Вінницької єпархії піднесли сугубі молитви за медичних працівників (+відео)

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Відбулись збори благочинних Вінницької єпархії

Під керівнцитвом митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулись чергові збори благочинних Вінницької єпархії. На засіданні також були присутні секретар єпархії прот. Роман Макар, ігумен Лемешівського монастиря архім. Марк (Барановський) та ігуменя Браїлівського монастиря м. Антонія (Стеценко). Було обговорено актуальні питання з життя єпархії та проблеми сьогодення. Переглядайте ВІДЕО: “Крестителю Спасов, Иоанне, моли Бога о нас..” […]

10.07.2020

Паломницька поїздка вірян Літинського району на Житомирщину

4 липня відбулася паломницька поїздка парафіян собору св. апостолів Петра та Павла смт Літин на чолі з кліриком собору протоієреєм Олександром Круглюком. Віряни відвідали Житомирську область. Перед від’їздом в соборі будо звершено молебень за подорожуючих, священик окропив паломників святою водою та благословив подорож. Парафіяни відвідали урочищі Кип’яче жіночий монастир в честь ікони Афонської Божої матері, […]

08.07.2020

“Крестителю Спасов, Иоанне, моли Бога о нас..” – служіння архіпастиря

Дивіться також: Митрополит Варсонофій звершив літургію в день Різдва св. пророка Іоанна Предтечі

07.07.2020