Новини

Настоятелька Свято-Троїцького Браїлівського монастиря ігуменія Антонія з монастирським духовенством відвідали будинок престарілих м. Браїлова.

Настоятель храму святителя Луки Кримського м. Вінниці протоієрей Володимир Тютенко взяв участь в телевізійній програмі “Тема дня” на каналі “Вінтера”. Темою програми були останні церковно-політичні події в Україні і, зокрема, на Вінниччині.

Парафіяни храму святої великомучениці Параскеви с. Мала Жмеринка, Жмеринського району, разом з настоятелем архімандритом Аркадієм (Сенчуківським) відвідали з різдвяними вітаннями мешканців Будинку милосердя смт. Браїлова, та дітей з Центру соціальної та психологічної реабілітації м. Жмеринки.

Указом Високопреосвященного Варсонофія архієпископа Вінницького і Барського від 18 грудня 2018 року, на підставі 10, 11 та 39-го правила святих Апостолів, 2-го правила Антиохійського Собору, за ухилення у розкол, грубе порушення присяги священнослужителя, постанови Собору єпископів Української Православної Церкви від 13 листопада 2018 року і рішень Священного Синоду Української Православної Церкви від 13 листопада та 7 грудня 2018 року, заборонено у священнослужінні наступнх кліриків:

9 січня учні недільної школи храму Вознесіння Господнього с. Уланів Хмільницького району разом з настоятелем протоієреєм Ярославом Микитиним відвідали місцевий будинок-інтернат для людей похилого віку.

9 січня недільна школа храму святого великомученика Георгія Побідоносця с. Вінницькі Хутори відвідала Центр матері і дитини та привітала лікарів і хворих з Різдвом Христовим. Вихованці недільної школи заколядували маленьким пацієнтам центру, а настоятель храму протоієрей Георгій Холодюк розповів їм про свято Різдва Христового.

Архієпископ Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну Літургію в Свято-Миколаївському храмі м. Літина. Владиці співслужили священики Літинського району на чолі з благочинним протоієреєм Олегом Макаром. По завершенні богослужіння архіпастир привітав духовенство і парафіян з святами та роздав дітям різдвяні подарунки.

4 січня у храмі Стрітення Господнього м. Вінниці були проведені загальні збори духовенства Вінницької, Тульчинської та Могилів-Подільської єпархії Української Православної Церкви (УПЦ). Близько о 10:30, перед самим початком роботи зборів духовенства, стався неприємний інцидент із журналістом «33 каналу» Сергієм Хімічем. У чому тут справа?

У день пам’яті апостола і первомученика Стефана, архієпископ Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну Літургію в храмі святої Параскеви Сербської м. Калинівки. Владиці співслужили священики Калинівського благочиння на чолі з секретарем Вінницького єпархіального управління протоієреєм Богданом Малиновським і благочинним Калинівського району протоієреєм Володимиром Розманом.

Архієпископ Вінницький і Барський відвідав будинок престарілих м. Бара. Владику супроводжували священики і сестри Барського монастиря. Вони привітали мешканців закладу з Різдвом Христовим колядками та подарунками.

Сторінка 1 із 2