Новини

5 липня, у 5-ту річницю упокоєння Блаженнійшого митрополита Володимира (Сабодана), в Успенському соборі Києво-Печерської лаври було звершено пам'ятну Літургію.

6 липня, у день свята на честь Володимирської ікони Пресвятої Богородиці, у місті Калинівка відбудеться традиційна хресна хода від храму преподобної Параскеви Сербської до храму Воздвиження Хреста Господнього, спорудженого на місці Калинівського чуда.

28 червня, в храмі святого рівноапостольного князя Володимира села Кушелівка Хмільницького району було відправлено молебень для випускників місцевої школи.

1 липня, у день свята на честь Боголюбської ікони Пресвятої Богородиці, архієпископ Вінницький і Барський Варсонофій взяв участь у Божественній літургії у Введенському монастирі міста Києва.

30 червня, у Неділю всіх святих землі Руської, архієпископ Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Андріє-Володимирському храмі на території Воскресенського кафедрального собору УПЦ у місті Києві. Владиці співслужило духовенство храму.

30 червня, під час Літургії група місцевих активістів ПЦУ, у супроводі приїжджих чоловіків міцної статури та під керівництвом клірика Вінницько-Барської єпархії ПЦУ Віктора Чверкуна, здійснила напад на парафіян Преображенського храму села Лука-Мелешківська Вінницького району.

29 червня, напередодні Неділі всіх святих землі Руської, архієпископ Варсонофій очолив служіння всенічного бдіння в Андріє-Володимирському храмі на території Воскресенського кафедрального собору УПЦ у місті Києві.

29 червня склали іспит учні іконописної школи на честь преподобного Аліпія Іконописця при Воскресенському кафедральному соборі УПЦ.

27 червня в школі села Шевченка Літинського району відбувся випуск.

Сторінка 1 із 6