Новини

19 листопада комісія Вінницької єпархії, в лиці секретаря єпархії протоієрея Романа Макара, художника Ростислава Моцпана та керівника Інорм. центру "Форпост" Марини Богданової, визначила переможців конкурсу.

Архієрей разом із секретарем єпархії прот. Романом Макаром та благочинним Хмільнницького району прот. Михаїлом Шикируном відвідали  один відремонтований храм та один новозбудований в селі Порик, Хмільницького району.

Ввечері 17 листопада прихильники ПЦУ в Луці-Мелешківський вчергове нагадали про себе. Щоправда цього разу вони пішли далі звичайних провокацій і вчинили кримінальне правопорушення.

17 листопада до Вінницького районного відділу поліції надійшла заява про крадіжку з недільної дитячої школи при Спасо - Преображенському храмі  у селі Лука - Мелешківська.

17 листопада митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершував Божественну літургію в храмі Воскресіння Христового в м. Вінниця.

З благословення митрополита Вінницького і Барського Варсонофія 16 листопада у Хрестовоздвиженському храмі міста Вінниці відбувся майстер-клас з іконопису у художника Ростислава Моцпана.

16 листопада митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив освячення престолу та Божественну літургію в селі Курилівка, Хмільницького району.

5 листопада у приміщенні Вінницького єпархіального управління під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулись збори благочинних Вінницької єпархії.

Сторінка 1 із 12