Новини

У зв'язку з роботою над новим сайтом, усі новини будуть публікуватись тут: https://vinnytsia.church.ua/
Будемо вдячні усім за фінансову допомогу для створення нового сайту та для якісної роботи інформаційного відділу Вінницької єпархії УПЦ

(деталі за телефоном: 0631702850)

Протоієрей Сергій Малиновський був кліриком Тульчинської єпархії, настоятелем храму на честь Казанської іколи Божої Матері в Ладижині. Помер на 59-у році життя.

У мережі з’явилося звернення українців проти призначення Андрія Юраша на посаду керівника Державної служби з питань етнополітики та свободи совісті. Опубліковано лист, який адресовано Президенту, Прем’єр-міністру та Міністру культури, молоді й спорту України. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на fraza.ua.

24 листопада митрополит Вінницький і Барський Варсонофій вручив грамоти переможцям Конкурсу в соборі Різдва Пресвятої Богородиці.

В Неділю, 24 листопада митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію
в соборі Різдва Пресвятої Богородиці м.Вінниця.

Дорогі отці, брати і сестри!

23 листопада в селі Лука-Мелешківська Вінницького району, відбулась чергова зустріч з представниками ПЦУ!

Митрополит Варсонофій звершив літію на могилі покійного блаженнішого митрополита Володимира в Києво-Печерській лаврі.

Митрополит Варсонофій висловлює співчуття сім‘ї та всій громаді УПЦ в селі Шевченково Барського району, в зв‘язку зі смертю протоієрея Василія Сабова.

22 листопада, в день шанування ікони Пресвятої Богородиці "Скоропослушниця", митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Іоанно-Богословському Лемешівському монастирі, Калинівський район, Вінницька область.

21 листопада в день пам'яті Собору Архістратига Михаїла та всіх Небесних Сил митрополит Варсонофій звершив Божественну літургію в селі Комарів, Вінницького району.

Сторінка 1 із 13