Новини

Ввечері 28 серпня, напередодні свята перенесення з Едеси до Константинополя Нерукотворного образу Господа нашого Іісуса Христа, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершить вечірнє богослужіння з чином погребіння Плащаниці Пресвятої Богородиці у Хресто-Воздвиженському храмі міста Вінниці.

Початок богослужіння о 17.00.

27 серпня, напередодні свята Успіння Пресвятої Богородиці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій взяв участь у всенічному бдінні в Успенському соборі Києво-Печерської лаври.

27 серпня, у свято перенесення мощей преподобного Феодосія ігумена Печерського, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій взяв участь у Божественній літургії в Успенському соборі Києво-Печерської лаври.

Ввечері 26 серпня, напередодні дня пам‘яті преподобного Феодосія ігумена Печерського, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій взяв участь у служінні всенічного бдіння в Успенському соборі Києво-Печерської лаври.

25 серпня, у Неділю 10-ту після П‘ятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Хресто-Воздвиженському храмі міста Вінниці.

24 серпня, напередодні Неділі 10-Ї після П‘ятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій очолив служіння всенічного бдіння в Хресто-Воздвиженському храмі міста Вінниці.

Проголошення держваної незалежності України співпало в часі з крахом безбожної комуністичної ідеології.

24 серпня, у День Незалежності України, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій взяв участь у покладанні квітів до меморіалу загиблим воїнам.

Ввечері 24 серпня, напередодні Неділі 10-Ї після П‘ятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершить всенічне бдіння в Хресто-Воздвиженському храмі міста Вінниці.

23 серпня в залі Вінницької обласної філармонії відбувся урочистий захід з нагоди 28-Ї річниці незалежності України.

Сторінка 1 із 10