pix
Українська Православна Церква
Офіційний сайт

Митрополит Варсонофій нагородив переможців конкурсу "Архангел Михаїл - переможець зла"

25 листопада 2019

24 листопада митрополит Вінницький і Барський Варсонофій вручив грамоти переможцям Конкурсу в соборі Різдва Пресвятої Богородиці.

 Головним подарунком для групи переможців Конкурсу стане поїздка в Києво-Печерську лавру та по іншим святим місцям Києва в Різдвяні свята.

Серед 120 робіт, представлених на Конкурс, відзначено 38 переможців, які визначалися за віковими категоріями у відповідності з усіма класами середньої школи, а також дошкільної групи п'яти-шести років.

 

- Ми прагнемо щоб цей конкурс став реальною альтернативою пропаганді Хелловіну у шкільному середовищі і показати дітям правильні орієнтири добра і правди. Діти добре попрацювали, виявили не аби які таланти та творче бачення, і, безумовно, заслуговують на духовно корисне заохочення, - зазначив секретар Вінницької єпархії УПЦ протоієрей Роман (Макар).

 

У зв'язку з тим, що лауреатів Конкурсу «Архангел Михаїл – Переможець зла» 2019 року виявилося в три рази більше, ніж спочатку планувалося, звертаємося до благодійників надати можливу фінансову допомогу для організації поїздки групи переможців до Києва на Різдвяні свята.

 

З питань фінансової та інформаційної підтримки конкурсу прохання звертатися за тел. +38(067) 431-11-33 (Марина Богданова)

 

Роботи переможців конкурсу за посиланням: https://m.facebook.com/pg/ForPostNews/photos/?tab=album&album_id=156827412374532