Освячення та встановлення нових хрестів і купола на собор Різдва Пресвятої Богородиці у Вінниці

24 листопада 2019

В Неділю, 24 листопада митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію
в соборі Різдва Пресвятої Богородиці м.Вінниця.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії прот. Роман Макар, настоятель храму прот. Максим Мельничук, почесний настоятель прот. Олексій Мельничук та духовенство єпархії.
Після літургії митрополит Варсонофій нагородив грамотами переможців конкурсу «Архангел Михаїл - переможець зла».
Головною подією дня стало освячення та встановлення нових хрестів на храм, також нового центрального купола.

Загалом, увесь дах, зусиллями настоятеля прот. Максима Мельничука, його батька прот. Олексія та громади храму, був відреставрований та позолочений.