Своє не будують - чуже забирають

24 листопада 2019

Дорогі отці, брати і сестри!

23 листопада в селі Лука-Мелешківська Вінницького району, відбулась чергова зустріч з представниками ПЦУ!

Делегація ПЦУ складалась з пресс-секретаря Лука-Мелешківської ОТГ Кириленко Катерини, керівника ПЦУ Пасічника Л.М. , "настоятеля" Чвіркуна Віктора та постійних активісток Гордаш Татьяни та її однодумців!

Тема зустрічі була заявлена заздалегідь і стосувалась вона огляду земельної ділянки, яку виділяє під будівництво церкви ПЦУ керівництво ОТГ. На даній земельній ділянці розміщена будівля 6х10м, яка після косметичного ремонту, з яким Вінницька Єпархія обіцяла допомогти, могла зберегти громаду ПЦУ від наступаючих холодів.

На зустрічі делегація ПЦУ, як завжди, відразу перейшла на крик...розвернулась і пішла до нашого храму УПЦ з вимогами відкрити їм приміщення храму. Після отрманої відмови прибічники ПЦУ знову перейшли на образи до присутнього настоятеля о.Василія...і на цьому зустріч закінчилась.

Це вже другий випадок зриву зустрічі стосовно виділення ПЦУ приміщення. І це незважаючи на те, що і Вінницька Єпархія, і громада УПЦ в с.Лука-Мелешківська неодноразово гарантували допомогу в будівництві та облаштуванні достойного приміщення для потреб ПЦУ!

Отже, можна зробити висновок, що в ПЦУ не стільки бояться наступаючих холодів, скільки їм просто потрібно будь-якою ціною заволодіти нашим храмом Української Православної Церкви.

Своє не будують - чуже забирають!

Громада Преображенського храму УПЦ в селі Лука-Мелешківська