pix
Українська Православна Церква
Офіційний сайт

Оголошено конкурс дитячих малюнків до свята Собору Архистратига Михаїла «Архангел Михаїл – переможець зла».

08 листопада 2019
З благословення митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, до дня святкування Собору Архистратига Михаїла Вінницька єпархія Української Православної Церкви оголошує конкурс дитячих малюнків «Архангел Михаїл – переможець зла». 
Інформаційна підтримка проекту – інформаційний центр "Форпост".
До участі у Конкурсі запрошуються учні міських, районних, сільських загальноосвітніх шкіл, художніх студій та недільних шкіл. Школярам пропонується відобразити в своїх роботах образ Архістратига Михаїла, глави святого воїнства Ангелів і Архангелів, переможця темних сил і захисника нашої землі.
– Конкурс дитячих малюнків «Архангел Михаїл – переможець зла» пропонується як альтернатива поклонінню демонічним силам. Ми, православні християни, знаємо і розуміємо, що це  – реальні сили, а не якісь міфічні істоти. І розуміємо небезпеку, яка пов'язана з тим, що люди починають надавати їм перевагу, вклонятися, святкувати Хелловін, одягаючи себе в костюми демонічних сил, – каже секретар єпархіального управління УПЦ протоієрей Роман Макар. – Церква пропонує дітям зобразити Небесні Сили – Архангелів і Архістратига Михаїла, щоб показати, що наше устремління йде до Божого, доброго. Що ми намагаємося за допомогою Небесних Сил перемагати зло та йти дорогою любові і миру до спасіння. Так, як повинні жити православні християни – як заповідав наш Спаситель Ісус Христос.  
16 листопада о 13:00 у Хресто-Воздвиженському храмі міста Вінниці учасники конкурсу зможуть на безоплатній основі пройти майстер-клас з іконопису у художника Ростислава Моцпана. 
Учасники конкурсу повинні здати свої роботи до 18 листопада 2019 року (17:00) у єпархіальне управління, яке знаходиться у Хресто-Воздвиженському храмі за адресою: м. Вінниця вул. Келецька, 59-а. Роботи прийматиме діловод.
Роботи повинні бути виконані в техніці туш, акварель, гуаш в форматі А-4 – А-3.
На зворотній стороні роботи автор повинен указати: ім'я та прізвище, № школи та класу, недільна чи художня школа (за наявністю), контактний телефон.   
Напередодні святкування Собору Архістратига Михаїла (20 листопада) найкращі твори учасників Конкурсу будуть представлені на виставці у Крестовоздвиженському храмі Вінниці.
Оцінку робіт проводитиме творча комісія, переможці визначатимуться за віковими категоріями відповідно до всіх класів середньої школи.
Автори кращих робіт отримають призи та дипломи. Кращі твори будуть опубліковані на сайті Вінницької єпархії.
Головний приз – поїздка групи переможців конкурсу до Києво-Печерської лаври.
Довідки за телефоном: (096) 646 04 64 (Костянтин).