Названо єпархії Елладської Церкви, які не благословляється відвідувати паломникам.

08 листопада 2019

У зв'язку з фактичним прийняттям Елладською Церквою у євахаристійне спілкування розкольницької ПЦУ, Священним Синодом Руської Православної Церкви сформрвано список єпархій Еладської Церкви, які не благословляється відвідувати паломникам.

До списку увіїшли шість єпархій:

1. Афінська, з центром в Афінах. Правлячий архієрей - Предстояетль Елладської Церкви Архієпископ Афінський і всієї Еллади Ієронім.

2. Лангадська, з центром в Лангаді. Правлячий архієрей - митрополит Лангадський, Літійський і Рентинійський Іоанн.

3. Верійську з центром в Верії. Правлячий архієрей - митрополит Верійський, Наусський і Кампанійський Панетелеімон.

4. Артську, з центром в Арті. Правлячий архієрей - митрополит Артський Калинник.

5. Триккійську, з центром в Триккалі. Правлячий архієрей - митрополит Триккійський і Стагонський Хризостом.

6. Димитріадську, з центром у Волосі. Правлячий архієрей - митрополит Димитріадський і Алмірський Ігнатій.