Протоієрей-письменник провів презентацію своїх книг в єпархіальному управлінні.

06 листопада 2019

Настоятель Покровського храму міста Хмільника протоієрей Володимир Леванчук тривалий час займається дослідкицькою та письменницькою діяльністю.

Останніми роками священик написав та видав кілька книжок з церковної історії Хмільника та Хмільницького району, збірки віршів та дитячих казок. У вересні отець Володимир презентував свої книжки у Хмільнику, а 5 листопада, з благословення митрополита Вінницького і Барського Варсонофія провів презентацію в єпархіальному управлінні. На презентації, разом з архієреєм, були присутні благочинні Вінницької єпархії, співробітники єпархіального управління, настоятелі монастирів, представники духовенства. По завершенні презентації, архіпастир подякував отцю Володимиру за самовіддану працю та нагородив його благословенною грамотою.