pix
Українська Православна Церква
Офіційний сайт

У Жмеринці втретє провели міжпарафіяльний квест.

08 жовтня 2019
Спільними зусиллями парафії міста Жмеринки вирішили дати можливість вихованцям недільних шкіл познайомитися,  поспілкуватися,  подружитися та розширити коло своїх однодумців.  Для дітей були проведені три розважальних заходи улітку та на початку осені.
Ідею започаткували викладачі недільної школи Параскевинського храму села Мала Жмеринка (настоятель - архімандрит Аркадій (Сенчуківський). Команди трьох місцевих недільних шкіл змагалися у квесті, завдання якого були спрямовані на згуртування дітей та підвищення їхнього рівня знань із Закону Божого. Діти виконували завдання за маршруним листом і старалися робити усе швидко та злагоджено.  За результатами змагання першість отримала недільна школа храму святителя Луки Кримського міста Жмеринки (настоятель - протоієрей Петро Шавула), тому,  наступний квест готували парафіяни цього храму. Він пройшов незмінно весело та корисно. Цього разу до квесту долучилася збірна недільна школа парафій сіл Вознівці, Тарасівка та Будьки (настоятель - ієрей Олег Волкотруб). Діти гарно розважилися, дізналися багато нового та мали змогу поспілкуватися за недільним обідом,  який підготували парафіяни. 
Фінальний квест організовувала парафія Олександро-Невського собору міста Жмеринки (настоятель - протоієрей Ярослав Коромчевський). Цього разу організатори якнайкраще втілили початковий задум - учасники в командах були змішані,  діти з різних недільних шкіл складали одну команду.  Квест був присвячений земному життю Пресвятої Богородиці. Після проходження завдань кожна недільна шкода мала змогу прикрасити для себе ікону Божої Матері "Горній Єрусадим", а потім на учасників чекало смачне частування та невимушене спілкування з однолітками та священиками. 
Загалом, організатори з усіх парафій зійшлися на думці,  що ця робота варта зусиль, адже основна мета була виконана - діти отримали користь та задоволення від спілкування один з одним,  зі священиками, розширюючи коло своїх друзів по вірі.  
Наприкінці заходу діти разом виконали гімн "Віра вічна".