Архієрейська Літургія в храмі святителя Луки Кримського.

11 червня 2019

11 червня, у день пам'яті святителя і сповідника Луки архієпископа Кримського, архієпископ Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в храмі святителя Луки Кримського міста Вінниці.

Владиці співслужили священики Вінницької єпархії на чолі з секретарем Вінницького єпархіального управління, благочинним І Вінницького міського округу протоієреєм Богданом Малиновським та настоятелем храму протоієреєм Володимиром Тютенком.

Під час Літургії архієпископ Варсонофій рукопоклав у диякона парафіянина храму преподобного Лаврентія Чернігівського Михаїла Яська.

Богослужіння завершилось велелюдною хресною ходою, після якої архіпастир звернувся до богомольців з повчанням та окропив усіх святою водою.