У день пам‘яті священномученика Макарія архієпископ Варсонофій звершив Божественну літургію біля могили митрополита Макарія. ОНОВЛЕНО!

14 травня 2019

14 травня, у день пам‘яті священномученика Макарія митрополита Київського, архієпископ Вінницький і Барський Варсонофій, у співслужінні духовенства, звершив Божественну літургію біля могили митрополита Макарія (Свистуна) поряд з захопленим прибічниками ПЦУ Спасо-Преображенським собором.

Під час Літургії владика поклав на настоятеля собору протоієрея Никодима Виговського богослужбову нагороду - митру, якою його нагородив Блаженнійший митрополит Київський і всієї України Онуфрій. На засершення богослужіння архієпископ Варсоноіфй разомс з священиками відслужив панахиду на могилі митрополита Макария.